Okna, których potrzebuje Ostróda. Nasza firma sprzedaje naprawdę dobre produkty w Ostródzie od kilku lat. W 2021 roku powiększyliśmy ofertę o okna PCV nowego typu: Forma. Dziś prezentujemy kompletną propozycję, która obejmuje produkty plastikowe, drewniane i aluminiowe Premium. W ofercie mamy nowoczesne okna tarasowe i balkonowe. Wykonujmy montaż okien, który wydłuża gwarancję producenta o 2 lata.

Okna PCV Ostróda

Oferujemy bardzo dobre okna standardowe, balkonowe, tarasowe oraz przesuwne, zrobione z PCV. Ich producentem jest MS więcej niż OKNA, twórca ponad miliona plastikowych MSline. Niektóre z tych luksusowych wyrobów PCV trafiły do Ostródy, podnosząc komfort życia swoich właścicieli.

MSline Plus to nasz flagowiec. Komorowy profil PCV 82 mm wzmocniony stalą i jasne szyby. Też ciepłe i dobre okna balkonowe.

Wood Look 82 imitują droższe okna drewniane. Narożniki pod kątem prostym. Kolory orzech, winchester, złoty dąb…

ALU Look wyglądają do złudzenia jak eleganckie okna aluminiowe. Narożniki 90 stopni, potrójne szyby. Okleiny np: antracyt.

MS evolution[82] to ekskluzywny cieþły model z zaokrąglonymi profilami i ramą. Szeroki profil PCV. Na takie okna Ostróda czeka.

MSline cechuje wąski profil 73 mm i stosunkowo niska cena. Do wyboru 40 kolorów oklein. Też dobre okna balkonowe.

Ostróda - okna nad jeziorem

Oto nasze okna w Ostródzie nad jeziorem Drwęckim. Wykonaliśmy tu montaż okien PCV MSline 73 w białym kolorze.

Okno PCV Forma 76 mm

Bardzo dobre okna plastikowe Forma miały premierę sprzedaży na Mazurach w 2021 roku. Teraz, możesz kupić te nowoczesne okna PCV w Ostródzie. Wyróżnia je prosta elegancka linia. Producent deklaruje parametry termoizolacyjne porównywalne z oknami plastikowymi 82. Forma może przybierać tradycyjny lub niestandardowy kształt. Ostróda może zamawiać między innymi okna trójkątne lub trapezowe. Jednym ograniczeniem może być rozmiar. Białe PCV Forma mogą mieć szerokość maksymalną 4 m i wysokość do 2,6 metra.

Forma to dobre energooszczędne okna: standardowe i balkonowe, z uszczelką środkową. Zwraca uwagę elegancki design.

ThermoFibra a więc najcieplejsze okno plastikowe z linii Forma. Stalowe wzmocnienie zastąpił ciepły wkład z włókna szklanego.

Formę Viso wyróżnia położenie ramy i skrzydła w jednej płaszczyźnie. Smukły wąski słupek w oknach łączonych robi wrażenie.

Dobre okna balkonowe, tarasowe i przesuwne PCV

Producent dostarcza bardzo dobre okna balkonowe, przesuwne i tarasowe do naszego województwa. Ostróda daje możliwość zakupu okien i drzwi przesuwnych MS”, wykonanych z PCV. Występuje kilka wariantów otwierania. Okna balkonowe otwierane do wewnątrz, tarasowe otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz. Okna HST mogą być podnoszono-przesuwne, a PSK uchylno-przesuwne. Cechy wspólne to: dobre parametry termoizolacyjne, niezawodne mechanizmy, bogata kolorystyka i profesjonalny montaż.

Patio HST 76 Fast assembling oznacza szybki montaż okien z elementów, w domu Klienta. Okna HST szerokie na max. 6,5 m.

Patio HST 82 czyli okno i drzwi podnoszono-przesuwne z profilami PCV Salamander 82. Najcieplejsze okno HST w Ostródzie.

Drzwi i okna tarasowe PCV z profilem 73 i 82. Ostróda umożliwia dostarczenie przeszkleń w dowolnej konfiguracji, przesuwnych i fix.

Ostróda: profile konstrukcyjne aluminiowe

Okna aluminiowe MS są lekkie i wytrzymałe. Wyglądają elegancko i łatwo utrzymać je w czystości. Wbrew powszechnemu przekonaniu, nowoczesne okna aluminiowe bywają ciepłe, jak plastikowe. Możemy wykonać je na zamówienie w dowolnym kształcie. Profile konstrukcyjne aluminiowe mają grubość 8,6 i 7,7 cm. Cieńsze optycznie powiększają okno. Wadą aluminiowych profili jest dość wysoka cena. Ostróda może pochwalić się ofertą, która zawiera okna do domu, na wymianę w mieszkaniu i komercyjne dla biznesu.

System Premium 86 pozwala zbudować okna aluminiowe, tarasowe i drzwi panelowe. Ostróda potrzebuje więcej takich okien.

Premium 86 US z ukrytym skrzydłem. Podczas montażu chowamy okno balkonowe aluminiowe za ościeżnicą. Pełna integracja.

Patio HST 77 to okna przesuwne do budowy nawet wielkich konstrukcji ze szkła i aluminium. Możliwe otwarte naroże.

Dobre okna drewniane

Okna drewniane, które producent oferuje na Mazurach, cechuje energooszczędność i trwałość. Technologicznie to niezwykle zaawansowane produkty drewniane, nieprzypominające modeli sprzed lat. Okno drewniane MS jest ciepłe i odporne. Montujemy okna: sosnowe, dębowe, świerkowe, modrzewiowe, meranti i sapeli. Można je pomalować, ab uzyskać praktycznie dowolny kolor. Ofertę uzupełniamy o niezwykle dobre okna drewniane Fakro.

Cena okien – Ostróda

Okna MS to produkty z górnej i średniej półki cenowej. Cena wynika z ich wysokiej jakości. Producent zastosował kilka innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które np.: zwiększyły sztywność profili PCV. Wszystkie użyte materiały, jak właśnie plastik, drewno czy aluminium są najwyższej jakości. Niektóre elementy, jak zawiasy można śmiało nazwać najlepszymi w świecie.

Dzięki temu okna, które możesz mieć w swoim domu w Ostródzie, mają doskonałe parametry techniczne. Wyroby MS opisujemy jako wytrzymałe, bezpieczne, wygodne w użyciu i tanie w eksploatacji. Kiedy będziesz porównywać ceny okien w Ostródzie, weź pod uwagę koszt ogrzewania domu.

Przykład: okno PCV MSline+ o profilu 8,2 cm ma współczynnik przenikania ciepła Uw = 0,79 W/m²K. Taki rezultat gwarantuje oszczędność nawet kilkudziesięciu złotych w kwestii ogrzewaniu domu. Pomnóż tę kwotę przez liczbę miesięcy, a następnie przez kilkanaście lat użytkowania.

Pamiętaj też, że jaśniejsze szyby (przepuszczalność światła Lt = 74% dla SUPERtermo 0,5) oznaczają, że będziesz rzadziej włączać lampy w pomieszczeniu. Które okna z Ostródy będą tak naprawdę drogie, a które tanie? Prosimy policz, nim kupisz.

Dlaczego nie podajemy dokładnej ceny okien?

Podanie dokładnej ceny za okno robione na zamówienie, bez określenia oczekiwań, jest niemożliwe. Każdy model MS to tylko baza, od której zaczynamy budowę wymarzonego produktu. Dodajemy lub odejmujemy elementy w zależności od potrzeb Klienta i zasobności jego portfela. Cena bazowego okna PCV może spaść o 50% albo wzrosnąć dwukrotnie.

Najtańsze okno PCV można tak „obudować”, że zamieni się w najdroższe i odwrotnie – odejmij jedną szybę, a cena wyraźnie spadnie. Jeśli interesują Cię tanie okna, które Ostróda oferuje, to możesz oszczędzić na: szerokości profilu, tańszych zawiasach, szybach i klamkach, a nawet kolorze – biały jest najtańszy. Szukając oszczędności wybieraj okna plastikowe, natomiast omijaj drewniane i aluminiowe. Możesz też pójść w drugą stronę i zamówić u nas okna tak luksusowe, że nikt, jak Ostróda długa i szeroka, nie będzie miał lepszych.

Klimat Ostródy a okna MS

Kiedy będziesz wybierać okna, weź pod uwagę klimat, jaki ma Ostróda. Rozległe zbiorniki wodne: Jeziora Drwęckie i j. Pauzeńskie oraz rzeka Drwęca zwiększają wilgotność powietrza (Ostróda: od 68% w maju do 88% w listopadzie). Ostróda wyróżnia się też w kraju znaczącymi opadami deszczu, które w lipcu wynoszą aż 92 mm. Średnio pada tu przez osiem do jedenastu dni w miesiącu.

Z tego powodu okna a’la Ostróda powinny być wyjątkowo szczelne. Należy zadbać, żeby wilgoć nie przedostawała się do pomieszczenia. Różne elementy plastikowe kształtują szczelność. Oto kilka z nich.

wzmocnienie w oknach PCV

Stalowe wkłady w ramie i w profilu PCV zapobiegają odkształceniom. Dzięki temu nie powstaje szczelina, przez którą wnika wilgoć.

zawiasy z kryzą

Zaczepy z kryzą czyli metalowym element, który dociska uszczelkę. Poprawiają szczelność i zapobiega podważeniu ramy.

okno z trzecią uszczelką

Trzecia uszczelka środkowa chroni przed wodą, kurzem i hałasem. Zwykle stosowane są dwie uszczelki, okna MS stanowią wyjątek.

Montaż okien w Ostródzie

Oprócz jakości samego produktu o szczelności decyduje montaż okien. Nieprawidłowy montaż może zniweczyć przewagę jakości produktu. Z racji wilgoci Ostróda jest miejscem, w którym bardziej niż gdzie indziej liczy się wybór odpowiedniej ekipy i metody montażu okien PCV, drewnianych czy aluminiowych.

Nasi specjaliści wykonują montaż okien MS kilka razy w tygodniu. Znają specyfikę Ostródy i wiedzą, jak wykonać montaż, żeby osiągnąć tu najlepszy efekt. Tani montaż na piankę w zasadzie zanika, bo nie spełnia dzisiejszych norm. Można go zastosować wszędzie tam, gdzie nie mieszkają ludzie, między innymi w pomieszczeniach gospodarczych.

Dziś standardem jest warstwowy montaż okien PCV, znany jako „ciepły montaż okien”. Montaż tego typu stosujemy w mieście Ostróda, na całym Pojezierzu Iławskim i w innych miejscowościach. Ciepły montaż polega na użyciu trzech warstw izolacyjnych, zamiast jednej. Nasz montaż uwzględnia też ogromne przeszklenia tarasowe.

Montaż okien „cennik Ostróda”

Montaż okien na terenie Ostródy kosztuje kilkadziesiąt złotych za metr bieżący. Dokładna wycena zależy od rodzaju okien i warunków budowlanych. Tendencja rynkowa jest taka, iż usługi drożeją, a obniżki w cenniku w najbliższym czasie są mało prawdopodobne. Coraz częściej Klienci zamawiają okna z montażem „na zapas”. Płacą wcześniej, żeby uniknąć ewentualnych podwyżek cen. To coś nowego w czasach Covid.

Nasza firma wykonuje montaż okien MS w Ostródzie. Niestety, nie instalujemy artykułów plastikowych innych producentów. Co ważne, nie pobieramy opłat za pomiar i transport. Nasza siedziba znajduje się 40 km od Ostródy, w Olsztynie. Odległość pokonujemy w pół godziny. Jeśli interesuje Cię montaż okien w Ostródzie w liczbie cztery sztuki i więcej, obiecujemy ekspresowe załatwienie sprawy.

Modne kolory

Najczęściej kupowane okna PCV i aluminiowe w Ostródzie mają kolor antracytowy. Okna PCV w kolorze antracyt stanowią około 40% wszystkich sprzedanych egzemplarzy. Na drugim miejscu występuje grupa produktów w barwach drewnopodobnych. Królują tu okna w kolorach złoty dąb, orzech i winchester. Ostróda lubi też jasny dąb. W tym roku modne są wszystkie odcienie aluminium. Szare i czarne okna to zawsze pewniak.

Ostróda często wybiera tradycyjne białe okna, zwykłe jak i balkonowe. Biały kolor charakteryzuje uniwersalność – pasuje do każdego wnętrza i każdej elewacji. Ten kolor ma też inne zalety. Biały profil PVC wolniej się nagrzewa niż kolorowy, przez to jest poddany mniejszym naprężeniom. Co istotne, biały kolor prawdopodobnie będzie najtańszy.

żaluje fasadowe

Żaluzje fasadowe tworzą harmonię z oknami MS. Ostróda często zamawia żaluzje aluminiowe przy okazji montażu okien.

rolety w Ostródzie

Rolety zewnętrzne regulują ilość światłą, która dociera do wnętrza i chronię prywatność domowników w słonecznym mieście Ostróda.

moskitiery na okna

Moskitiery okienne, stanowiące skuteczną barierę dla owadów i zanieczyszczeń. Montaż tylko w oknach „MS”.