okno PCV mSline profil
Okna PCV

Okna z serii MSline są ulubionym wyborem naszych Klientów. Łączą zalety okien PCV z doskonałym doświetleniem wnętrza domu.

Idealne okna do budynku

Okna PCV o profilu 73 mm są chętnie kupowane w przypadku wymiany okien w budynkach wielorodzinnych. Montowane w budynkach muszą – jak MSline – mieć trwałe mechanizmy. To ważniejsze, niż śrubowanie parametrów cieplnych.

Okna do wyboru, do koloru

Okna MSline to zrównoważone połączenie dobrego stylu i ciepłych barw. Okna mogą być wyprodukowane w dowolnym kolorze. Tak, żeby pasowały do Twojego mieszkania.

Duży wybór elementów

To, co wyróżnia okna MSline to przede wszystkim ogromna swoboda w wyborze elementów: poczynając od linii skrzydeł, listew, szprosów, klamek, aż po kolor.

W ten sposób możemy sobie pozwolić na uzyskanie oryginalnych, innowacyjnych i wyróżniających się z tłumu rozwiązań. Klasycznych w formie, a niepozbawionych wyjątkowego charakteru.

Okna PCV takie, jak chcesz

Mamy dużo możliwości dopasowania parametrów termoizolacyjnych i rozwiązań funkcjonalnych do Twoich potrzeb. MSline to najbardziej uniwersalna i rozbudowana linia okienna w blisko 30-letniej historii firmy MS więcej niż OKNA.

przekrój msline plus