dzrwi erkado

Przedstawiciel Erkado w Olsztynie

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Erkado. W naszym salonie przy ulicy Bałtyckiej 52 w Olsztynie znajduje się wystawka z kilkoma wybranymi drzwiami. Oferta jest tak szeroka, że warto skorzystać z katalogu producenta.

Drzwi wewnętrzne – bogata oferta

Jest wielu producentów drzwi wewnętrznych na rynku. Każdy oferuje modele w różnych kombinacjach: dekorów, kolorów, szkieł, klamek i zamków.

Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Nasi doradcy znają na wylot ofertę największych producentów. Kiedy tylko poznają potrzeby Klienta, pomogą mu wybrać drzwi wewnętrzne, które najlepiej spełniają jego oczekiwania.

A może już gdzieś widziałeś drzwi wewnętrzne, które chciałbyś mieć u siebie w domu? Wystarczy przesłać fotkę. Znajdziemy je dla Ciebie.

Drzwi przesuwne wewnętrzne


Bogate wzornictwo drzwi przesuwnych wewnętrznych sprawia, że można je łatwo wpasować w styl pomieszczeń. Ciekawym rozwiązaniem jest schowanie drzwi w ścianie. W ten sposób drzwi przesuwne chowają się, a widoczna pozostaje jedynie ościeżnica.

Innym rodzajem drzwi przesuwnych wewnętrznych są drzwi stylowe. Te mają być widoczne. Ich celem jest upiększanie pomieszczenia, które łączą. W przypadku loftowych drzwi przesuwanych widoczne jest skrzydło oraz szyna, na której przesuwa się skrzydło.

Drzwi przesuwne pozwalają oszczędzić miejsce. Przesuwne drzwi często zastępują tradycyjne drzwi w małych mieszkaniach. Stare drzwi nie spełniają już dzisiejszych norm. Wąskie korytarze mieszkań w wielkiej płycie da się wykorzystać lepiej po wymianie drzwi rozwieranych na drzwi przesuwne wewnętrzne.