Mamy drzwi, których szukasz. Skąd ta pewność? Po pierwsze, oferujemy nowoczesne drzwi zewnętrzne MS więcej niż OKNA, jako jedyni w Olsztynie. Po drugie jesteśmy przedstawicielem Erkado. Dzięki temu kupisz u nas drzwi wewnętrzne w dobrej cenie, z fachowym montażem i długą gwarancją. Po trzecie sprzedajemy wszystkie modele drzwi DRE, Porta, Wikęd i Barański Zarówno drzwi wejściowe do domu, jak i pokojowe są u nas często, dostępne od ręki.

drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne MS więcej niż OKNA

MS więcej niż OKNA produkuje nie tylko doskonałe okna, ale i drzwi zewnętrzne. Każdy, kto je widział, przyzna, że są nowoczesne. Drzwi wejściowe tej marki są sztywne, ciepłe i bezawaryjne. Zrobiono je z PCV oraz aluminium. Mamy wiele wzorów, dekorów i kolorów do wyboru. To nie jedyna możliwość. Możesz zamówić u nas wszystkie modele drzwi zewnętrznych Wikęd. Ofertę uzupełniają drzwi DRE, Porta i Erkado.

Drzwi wewnętrzne opisujemy niżej na stronie. Znajdziesz tam różne rodzaje drzwi do pokoju oraz drzwi bezprzylgowe. Do tego modne drzwi loftowe. Przeskocz tam, klikając w link.

Nowoczesne drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe do mieszkania i do domu marki MS więcej niż OKNA są zgodne z najnowszymi trendami. W 2021 roku modne są przeszklenia i oryginalne klamki. Jednak nowoczesność drzwi zewnętrznych przejawia się przede wszystkim w konstrukcji profili. Zapraszamy na prezentację do naszego salonu na Bałtyckiej 52 w Olsztynie.

Drzwi wejściowe do domu – kolory

W ofercie MS więcej niż OKNA jest ponad 40 oklein. Mamy drzwi zewnętrzne w kolorze przypominającym drewno, jak Złoty Dąb, Winchester, Orzech i Dąb Bagienny. Możesz też zdecydować, że drzwi wejściowe do domu będą w modnym szarościach, czerni albo w barwie aluminium. W takiej sytuacji polecamy Jet Black, Alux i drzwi zewnętrzne antracytowe.

Nowością w sezonie 2021 są kolory Turner Oak, Woodec, Alpine i Concrete. Okleina Woodec wygląda identycznie jak drewno ze słojami. Turner Oak jest delikatnie karmelowy. Drzwi zewnętrzne w chłodnym kolorze Alpine czerpią ze wzorów skandynawskich. Kolor Concrete przypomina drewno zakopane w morskim piasku.

Z tradycyjną bielą zwykle kojarzą się drzwi wewnętrzne białe. Czasem jednak sprzedajemy drzwi zewnętrzne w kolorze białym lub szarym. Niektóre kolory mogą być zastosowane z powodzeniem do drzwi pokojowych. Warto dodać, że okleiny drzwiowe mogą być błyszczące, matowe lub z pośrednim połyskiem.

Drzwi zewnętrzne drewniane

W naszej ofercie jest kilka rodzajów drzwi zewnętrznych drewnianych. Mamy tradycyjne drzwi wejściowe do mieszkania. Są zrobione z drewna dobrej jakości. Uważamy, że tego typu drzwi zewnętrzne powinny być ładne, niezawodne, bezpieczne i w dobrej cenie.

Drzwi wejściowe do domu, które wychodzą na podwórze, też mogą być drewniane. Z tego powodu, że drzwi drewniane są wystawione na działania słońca i deszczu, są odpowiednio uszczelnione i zabezpieczone. W tej kategorii mieszą się też drewniane drzwi balkonowe.

Jeśli chcesz ominąć drzwi balkonowe i drzwi lewe prawe, przeskocz do razu do producentów drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Dobre drzwi balkonowe

Oferujemy drzwi balkonowe drewniane, aluminiowe i aluminiowo-drewniane. Wszystkie drzwi zewnętrzne tego typu pochodzą z portfolio MS więcej niż OKNA.

Nasze drzwi balkonowe aluminiowe z linii Premium 86 są bardzo ciepłe. Występują w dwudziestu odcieniach drewnopodobnych. Drzwi aluminiowe mają mocne okucia Winkhaus i eleganckie klamki. Dopuszczalna wymiary drzwi zewnętrznych balkonowych to 3 metry wysokości, 1.7 metra szerokości i 170 kg wagi skrzydła.

Nasze drzwi balkonowe drewniane są szczelne, a przez to energooszczędne. Są też trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i występują w wielu kolorach. Drewno wymaga intensywnej pracy stolarskiej. Z tego powodu drzwi drewniane zewnętrzne zaliczamy do drzwi luksusowych.

W naszej ofercie znajdują się też wyjątkowe drzwi drewniano-aluminiowe PSK marki MS więcej niż OKNA. Są to modele uchylno-przesuwne. Producent wyposażył je w okucia PORTAL PSK Comfort. Ten rodzaj drzwi zewnętrznych jest często stosowany na tarasie.

Szukasz drzwi przesuwnych lub harmonijkowych na taras? Przejdź na stronę drzwi przesuwne na patio.

Drzwi lewe prawe

Podczas zamawiania, zwróć uwagę na położenie drzwi lewe prawe. To, z której strony się otwierają, ma kolosalne znaczenie dla wygody. Kiedyś w wyniku nieporozumienia z Klientem, zamontowaliśmy drzwi zewnętrzne odwrotnie. Jak przystało na dżentelmenów, wzięliśmy winę na siebie i przełożyliśmy je bezpłatnie. Doświadczenie uczy, że w sprawie drzwi lewe prawe trzeba być ostrożnym. Dotyczy to zarówno drzwi wejściowych do domu, jak i drzwi wewnętrznych.

drzwi do bloku

DRE, Erkado i Porta – producenci drzwi

W kategorii drzwi zewnętrznych naszym pierwszym wyborem jest MS więcej niż OKNA. Ta marka gwarantuje, że będziesz zadowolony. Montaż drzwi MS robimy profesjonalnie. Co ważne, drzwi zewnętrzne tego producenta rzadko wymagają serwisu.

Zdarza się, że Klient ma upatrzone drzwi konkretnej marki, na przykład Porta albo DRE. W takiej sytaucji może kupić u nas dowolny model. Nasza ekipa monterska fachowo zamontuje każdy rodzaj drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Ponadto prowadzimy akcję „O takie drzwi”. Polega ona na tym, że wysyłasz zdjęcie dowolnych drzwi, a my sprowadzamy je dla Ciebie.

Erkado drzwi

Znamy drzwi Erkado doskonale. Jesteśmy przedstawicielem tej marki w Olsztynie od dłuższego czasu. Po naszej stronie jest sprzedaż i montaż drzwi Erkado. Zajmujemy się też serwisem drzwi wejściowych i wewnętrznych. Wiemy z doświadczenia, że są wysokiej jakości. Klasyczne i modne wzory. Erkado są trwałe, funkcjonalne i dostępne w dobrej cenie.

Drzwi DRE

DRE drzwi są najczęściej poszukiwane w Internecie. Markę DRE można opisać krótko: „bogaty wybór”. W katalogu producenta są wszystkie rodzaje drzwi wewnętrznych. Oczywiście, są też drzwi zewnętrzne i przesuwne. W Olsztynie drzwi DRE są powszechnie dostępne. Nie są to jednak te same produkty, które my oferujemy. Nasze są wyraźnie grubsze, cięższe i sztywne, a przez to droższe.

Porta drzwi

Drzwi Porta są bardzo popularne. Zarówno drzwi wewnętrzne Porta, jak i zewnętrzne mają oddanych zwolenników. Niektórych klientów interesuje wyłącznie katalog Porta. Na inne marki nawet nie spojrzą. Drzwi Porta możesz zobaczyć w programie TV „Domowe Rewolucje”.

Wikęd

Ulubiona marka mieszkańców Olsztyna. Mamy wrażenie, że w Olsztynie drzwi Wikęd sprzedają się lepiej, niż gdzie indziej. Lubimy ich wzory i kolory. Producent proponuje pięć wariantów termicznych. Drzwi zewnętrzne Wikęd można swobodnie modyfikować, na przykład montując szyby ornamentowane. Drzwi tego producenta mogą być bardzo tanie albo drogie. Zależnie od wyposażenia.

Barański drzwi

Jesteśmy pod wrażeniem drzwi Barański. Ten producent z Susza oferuje piękne nowoczesne wzory. Wykonanie drzwi Barański jest bardzo dobre. W ofercie są głównie drzwi zewnętrzne. W szczególności drzwi zewnętrzne drewniane, płytowe i płycinowe. Są to produkty luksusowe. Cenę drzwi podnoszą na przykład dodatkowe naświetlenia. Do nabycia w MS Olsztyn.

Dodatkowe informacje o drzwiach zewnętrznych na naszej stronie. Kliknij w link.

Drzwi wewnętrzne

MS Olsztyn to nie tylko drzwi zewnętrzne. Oferujemy też drzwi pokojowe popularnych producentów w dobrej cenie . Mamy drzwi wewnętrzne Porta, DRE, Erkado, Pol-Skone, Barański i drzwi Wikęd. Możesz u nas zamówić różne typy drzwi do pokoju, w tym drzwi bezprzylgowe, ukryte i przesuwne do pokoju.

W naszej ofercie są drzwi łamane, harmonijkowe i modne drzwi loftowe. Do tego należy dodać drzwi drewniane, aluminiowe, PCV i efektowne drzwi szklane. Oprócz tego, mamy drzwi techniczne i przeciwpożarowe. Duży wybór.

Drzwi bezprzylgowe i przylgowe

W naszej ofercie są zarówno drzwi przylgowe jak i bezprzylgowe. Czym się różnią? Drzwi bezprzylgowe po zamknięciu tworzą z ościeżnicą jedną płaszczyznę. Zawiasy są niewidoczne. To eleganckie, nowoczesne i popularne drzwi wewnętrzne. Drzwi ukryte w ścianie są ciekawym przykładem drzwi bezprzylgowych.

Natomiast drzwi przylgowe nie tworzą jednej płaszczyzny z ościeżnicą. Drzwi przylgowe wystają na zewnątrz. Zawiasy drzwiowe są widoczne. To klasyczne i wciąż stosowane rozwiązanie. Kiedyś praktycznie wszystkie drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne były przylgowe.

Wybieramy drzwi wewnętrzne białe

Biały kolor jest najchętniej wybierany do drzwi pokojowych. Prawie połowę sprzedanych przez nas drzwi do pokoju stanowiły białe drzwi wewnętrzne. Zresztą, drzwi zewnętrzne też często są białe. To uniwersalny ponadczasowy kolor. Dodatkową zaletą jest to, że białe drzwi optycznie powiększają przestrzeń. Białe drzwi pokojowe są wręcz wskazane w małych mieszkaniach.

Drzwi pokojowe

W MS Olsztyn możesz zamówić każdy rodzaj drzwi do pokoju. Mamy drzwi przylgowe i drzwi bezprzylgowe. Doskonałym przykładem są drzwi ukryte w ścianie. Na marginesie, przy zakupie drzwi pokojowych należy zwracać uwagę na to, czy drzwi otwierają się lewą czy w prawą stronę.

Możesz też zamówić drzwi pokojowe, które otwierają się na oścież albo łamią się w harmonijkę. Tu warto przywołać drzwi harmonijkowe drewniane. Inna możliwość to montaż drzwi przesuwnych do pokoju z jednym skrzydłem albo rozsuwanych na boki. Masz jeszcze do wyboru drzwi drewniane albo szklane. Pamiętaj, że możesz na nas liczyć. Doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

Sprzedajemy drzwi wewnętrzne z ościeżnicą lub bez. Mamy wszystkie kolory, a więc dostępne są drzwi wewnętrzne Białe, Antracytowe, Winchester, Orzech i Złoty Dąb. Ponadto współpracujemy z najlepszymi producentami. Kupisz u nas w dobrej cenie drzwi wewnętrzne DRE, Porta, Erkado, Pol-Skone, Barański oraz Wikęd.

Drzwi loftowe

Obecnie drzwi loftowe to modny element aranżacji biur, domów i mieszkań. Konstrukcja składa się ze szklanych drzwi i ozdobnej ścianki z tego samego materiału. Oba elementy są podzielone szprosami, czyli stalowymi paskami, które dzielę ściankę i drzwi loftowe na kwadraty i prostokąty. Szyba może być przezroczysta, mleczna albo pokryta wzorami. Drzwi loftowe mogą otwierać się jak tradycyjne drzwi pokojowe. Możemy też zamontować w ściance drzwi przesuwne do pokoju.

Największą zaletą drzwi loftowych jest to, że można nimi podzielić przestrzeń, jak zwykłą ścianą. Ta ściana jest przezroczysta więc widać, co dzieje się za nią. Ponadto drzwi loftowe tłumią hałas, podobnie jak zwykłe drzwi wewnętrzne. Trzeba dodać, że  nie trzymają ciepła. Z tego powodu, nie sprawdzają się jako drzwi zewnętrzne.

Do kompletu drzwi wewnętrzne z ościeżnicą

Ościeżnica łączy drzwi wewnętrzne ze ścianą. Pamiętaj, że producenci często podają ceny drzwi bez ościeżnicy. Jeśli potrzebujesz drzwi wewnętrznych z ościeżnicą, to powinieneś ją dokupić. Drzwi przeciwpożarowe zwykle sprzedawane są z ościeżnicą.

Jest kilka rodzajów ościeżnic do drzwi wewnętrznych. Ościeżnice mogą być drewniane albo metalowe z ocynkowanej blachy. W drzwiach bezprzylgowych montujemy ościeżnice bezprzylgowe, a drzwiach przylgowych ościeżnice przylgowe. Dodajmy, że ościeżnice stałe sprawdzają się w nowych blokach, w których grubość ściany mieści się w przedziale od 6 do 10 cm. W starym budownictwie lepsze są ościeżnice regulowane.

W przypadku drzwi wewnętrznych z ościeżnicą możesz pominąć kwestię izolacji termicznej. To kluczowa sprawa, ale tylko w montażu drzwi wejściowych do domu. Jeśli nie masz pewności, która ościeżnica jest właściwa do Twoich drzwi wewnętrznych, skorzystaj z pomocy naszych ekspertów.

Drzwi ukryte

Drzwi wewnętrzne można upodobnić do ściany. Do tego celu potrzebne są drzwi bezprzylgowe w kolorze ściany oraz specjalny montaż drzwi. Nasza ekipa montuje ościeżnicę równo ze ścianą. W ten sposób drzwi, ościeżnica i ściana znajdują się w jednej płaszczyźnie. Drzwi ukryte w ten sposób trudno zauważyć.

Można też zrobić inaczej. Czasem budujemy ściankę obok już istniejącej ściany. Drzwi wsuwa się w przestrzeń pomiędzy nimi. Tak ukryte w ścianie stają się całkowicie niewidoczne. Producenci, tacy jak DRE, Wikęd i Porta, oferują drzwi bezprzylgowe oraz przesuwne, odpowiednie do montażu drzwi ukrytych.

Drzwi techniczne i przeciwpożarowe

W naszym salonie możesz zamówić drzwi techniczne oraz bezpieczne drzwi przeciwpożarowe z montażem. Dostarczamy drzwi techniczne DRE, Porta i Erkado prosto od producenta. Drzwi techniczne są wytrzymałe, chronią przed włamaniem, hałasem, często też przed pożarem. W domach drzwi techniczne oddzielają kotłownię, piwnicę lub garaż. Stosuje się też jako drzwi wejściowe do budynku. Najtańsze są drzwi metalowe. Droższe są te, które przypominają standardowe drzwi pokojowe.

Szczególnym rodzajem drzwi technicznych są drzwi przeciwpożarowe. W ich przypadku liczy się klasa odporności ogniowej. Drzwi Porta i Erkado są dostępne w klasach EI30 oraz EI60. Oznacza, to, że te drzwi przeciwpożarowe zatrzymują ogień przez 30 minut lub jedną godzinę. Pol-Skone oferuje produkty w klasie E130 i E160. Natomiast drzwi DRE z ościeżnicą stalową mają klasę EI230. Przypominamy, że drzwi przeciwpożarowe należy kupować z ościeżnicą.

PODZIAŁ DRZWI WEWNĘTRZNYCH ZE WZGLĘDU NA SPOSÓB OTWIERANIA.

Tradycyjnie otwierane drzwi do pokoju

To najczęściej montowane drzwi pokojowe. Mamy duży wybór drzwi wewnętrznych i dodatków, tworzonych przez najlepszych producentów. Oferujemy drzwi przylgowe i gładkie drzwi bezprzylgowe.

Trzeba przyznać, że otwieranie drzwi do pokoju wymaga sporo miejsca. W wąskim korytarzu lepiej sprawdzą się drzwi składane lub przesuwne. Przed zakupem przekonaj się, czy potrzebujesz drzwi lewych, czy prawych. Jak sprawdzić, czy drzwi są lewe czy prawe? Stań w pomieszczeniu, do którego otwierają się drzwi pokojowe. Jeśli zawiasy są po prawej stronie, to masz drzwi wewnętrzne prawe.

Drzwi łamane

Zwykle drzwi łamane składają się z dwóch lub trzech elementów, które są połączone zawiasami. Konstrukcja porusza się na szynie zawieszonej nad drzwiami. Drzwi łamane zajmują niewiele miejsca po złożeniu. Wyglądają oryginalnie imogą chować się w ścianie, tak jak drzwi ukryte. Zajmujemy się sprzedażą i montażem drzwi łamanych DRE Porta i Erkado.

Szczególnym rodzajem drzwi łamanych są drzwi harmonijkowe drewniane. Różnica między nimi polega na tym, że drzwi harmonijkowe drewniane mają węższe elementy i jest ich więcej. Poza tym jest dużo podobieństw. Główną zaletą drewnianych drzwi harmonijkowych jest oszczędność miejsca. Oferujemy też drzwi łamane na taras, które są zbudowane z czego innego niż drewno i pasują do kategorii drzwi zewnętrznych.

Drzwi przesuwne do pokoju

Największą zaletą drzwi przesuwnych do pokoju jest to, że zajmują mniej miejsca niż tradycyjne drzwi pokojowe. Z tego powodu polecamy to rozwiązanie do małych pomieszczeń. Po otwarciu drzwi przesuwne do pokoju mogą być widoczne na ścianie albo w niej ukryte.

Pierwszy sposób montażu drzwi jest szybki. Nad wejściem montujemy prowadnicę i zawieszamy na niej skrzydło drzwi. W tych wyjątkowych drzwiach suwanych zarówno skrzydło, jak i prowadnicą są widoczne przez cały czas. DRE oferuje ozdobną prowadnicę, która pasuje zwłaszcza do loftów. Natomiast w drzwiach przesuwnych Porta prowadnica jest ukryta pod belką maskującą.

Drugi sposób montażu drzwi jest bardziej pracochłonny. Drzwi przesuwne pokojowe poruszają się po szynie, którą umieszczamy na podłodze. Po otwarciu, drzwi przesuwne do pokoju chowają się w ścianie. A dokładniej w kasecie umieszczonej między ścianą a dobudowaną ścianką karton-gipsową. Ten rodzaj drzwi wewnętrznych to tak zwane drzwi ukryte.

A może drzwi rozsuwane do pokoju?

Moda na rozwiązanie tego typu przywędrowała do nas z Dalekiej Azji. To, co wyróżnia drzwi rozsuwane do pokoju to dwa skrzydła, lewe i prawe. Drzwi dwuskrzydłowe możemy zamontowane podobnie, jak zwykłe drzwi suwane. Można je zawiesić na prowadnicy albo chować w ścianie po obu stronach wejścia. Drzwi rozsuwane do pokoju instalujemy w mieszkaniach i eleganckich domach.

PODZIAŁ DRZWI WEWNĘTRZNYCH ZE WZGLĘDU NA MATERIAŁ.

Drzwi drewniane

Drzwi drewniane wewnętrzne mogą być zrobione z litego drewna albo z klejonego warstwowo. Klejone drzwi drewniane nie pękają i są tańsze. Lite drzwi drewniane wytwarza się z sosny, dębu, mahoniu, często też z buku. Zasadniczo składają się z ramy i wypełnienia. Wypełnieniem może być kartonowy „plaster miodu”, płyta pilśniowa albo lite drewno. Obie strony drzwi wewnętrznych drewnianych pokryte są płytą lub klejonym laminatem.

Drzwi zewnętrzne drewniane są dodatkowo wyposażone w izolację termiczną, zwykle piankę lub styropian. W MS Olsztyn możesz zamówić drzwi drewniane najlepszych producentów, takich jak Fakro, DRE, Porta, Wikęd, Erkado i Pol-Skone. Polecamy też luksusowe drzwi drewniane Barański. Producent oferuje zarówno drzwi wewnętrzne drewniane, jak i drzwi zewnętrzne z drewna.

Drzwi szklane mogą być ramkowe lub bezramkowe. W przypadku drzwi szklanych bezramkowych szybę otacza aluminiowa lub drewniana rama. Z tego powodu, że szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe, możemy zaoferować też drzwi szklane bez ramy. To bezpieczne i efektowne drzwi do pokoju lub do łazienki.

W katalogach DRE i Erkado znajdziesz duży wybór drzwi szklanych. Zwróć uwagę na szyby. Mogą być przezroczyste, zadymione lub we wzory. Drzwi szklane otwierają się w tradycyjny sposób albo jak drzwi suwane.

Nowoczesne drzwi aluminiowe, a drzwi PCV

Oba typy to częściej drzwi wejściowe do domu, niż typowe drzwi wewnętrzne. Trzeba zacząć od tego, że drzwi PCV nie sprawdzają się na stronie południowej. Nagrzewają się pod wpływem wysokiej temperatury i mogą się odkształcać. Natomiast drzwi aluminiowe są odporne na ciepło. Kosztują więcej niż drzwi PCV, ale są na całe życie. Za 40 lat drzwi aluminiowe będą otwierały się i zamykały tak, jak dziś.

Kiedyś drzwi PCV uważano za cieplejsze niż drzwi zewnętrzne aluminiowe. Dziś jest inaczej. Nowoczesne drzwi aluminiowe mają wkładki termiczne ze styropianu, piankę, wełnę mineralną i ciepłą ościeżnicę. Drzwi aluminiowe na pewno nie ustępują drzwiom PCV.

Montaż drzwi

MS Olsztyn gwarantuje fachowy montaż drzwi zewnętrznych i drzwi wewnętrznych. Montujemy wyłącznie drzwi zakupione w naszym salonie lub bezpośrednio w fabryce MS więcej niż OKNA. Nie ograniczamy się do jednej marki. Oferujemy też montaż drzwi DRE, drzwi Porta, Erkado, Pol-Skone, Gerada, Barański i innych. Wykonujemy wszystkie typy montażu, w tym ciepły montaż drzwi. Działamy na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego, nie tylko w Olsztynie.

Drzwi to już tradycyjnie element domu, na który czeka się najdłużej. Od zakupu do montażu drzwi, często mija kilka tygodni. W tym czasie drzwi są budowane w fabryce, tak jak je zamówiłeś. Lakierowanie wymaga czasu i nie należy tego procesu przyspieszać. Nasza przewaga polega na tym, że monitorujemy magazyny w regionie i wiemy, które drzwi są dostępne od ręki. Jeśli zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami.

Więcej o drzwiach wewnętrznych na naszej stronie, po kliknięciu w link.

Oprócz drzwi wewnętrznych i wejściowych oferujemy też drzwi przesuwne i harmonijkowe, okna PCV, balkonowe, aluminiowe i drewniane, rolety zewnętrzne, oraz żaluzje fasadowe. Zapraszamy do naszego salonu na Bałtyckiej 52 w Olsztynie. Nastawiamy kawę.