Zdaniem wielu, oferujemy najlepsze drzwi przesuwne w Olsztynie. Fachowa zabudowa tarasu to nasza specjalność. W ofercie znajdziesz też modne drzwi harmonijkowe na patio. Jeśli szukasz drzwi przesuwnych szklanych, aluminiowych czy drewnianych, to polecamy drzwi marki MS więcej niż OKNA.

Okna przesuwne HST 77

Drzwi przesuwne MS więcej niż OKNA

Nasze drzwi przesuwne są dobrym pomysłem na wystrój domu z dwóch powodów. Po pierwsze sprawiają, że pomieszczenie nabiera charakteru. Po drugie drzwi przesuwne szklane są niezwykle praktyczne. To najkrótsza droga na patio. Ciekawą alternatywą są drzwi harmonijkowe zewnętrzne. Ostatnio często o nie pytacie. Warto pamiętać, że mamy w ofercie drzwi tarasowe.

Która zabudowa tarasu jest najładniejsza? Uważamy, że najbardziej efektowne są drzwi przesuwne aluminiowe. Ich rozmiary imponują. Drzwi z aluminium mogą mieć ponad siedem metrów długości. Z drugiej strony wielu zwolenników mają drzwi przesuwne drewniane. Nie mają wielkiego rozmiaru, ale są naturalne. Oba rozwiązania udanie łączą dom z tarasem.

Wybór drzwi przesuwnych

Jest kilka rodzajów dużych systemów podnoszono-przesuwnych HST. Zwykle drzwi przesuwne składają się z dwóch części: skrzydła aktywnego i skrzydła biernego. Możliwości jest jednak więcej. Drzwi przesuwne mogą rozsuwać się na boki albo złożyć w modną harmonijkę. To tak zwane drzwi harmonijkowe, czyli drzwi składane. Wybór sposobu otwierania drzwi przesuwnych zależy od tego, jak chcesz zagospodarować taras i pokój.

Niski próg oraz sposoby otwierania drzwi tarasowych będą miały wpływ na wygodę przez długie lata. Warto przyjrzeć się dostępnym rozwiązaniom systemów okienno-drzwiowych. Taras to przeważnie miejsce, które łączy zamknięte pomieszczenia domu z ogrodem. Warto, żeby wygodne wejście zostało wcześniej dobrze przemyślane.

Duże szyby i wąskie ramy drzwi przesuwnych dają poczucie otwartej przestrzeni. Dzięki nim możesz obcowanie z naturą, siedząc na kanapie w salonie. Duża ilość naturalnego światła wpłynie dobrze na Twoje samopoczucie.

Drzwi harmonijkowe

Poza popularnymi systemami przesuwnymi HST i PSK, możemy zaproponować drzwi harmonijkowe. Drzwi składane są popularne w Skandynawii. Oferujemy drzwi harmonijkowe Patio FS 86. Producentem drzwi składanych jest MS więcej niż OKNA. Nasze drzwi harmonijkowe charakteryzują się wysoką jakością. Jest to nowoczesny produkt, wykonany z najlepszych materiałów. Drzwi są zaskakująco ciepłe, jak na produkt z tej kategorii.

Czerpiąc inspirację z różnych stron świata, wprowadziliśmy także drzwi tarasowe otwierane na zewnątrz.

Systemy drzwi przesuwnych

  • Drzwi tarasowe PCV, w tym: z ciepłym progiem
  • drewniane Patio PSK, czyli drzwi uchylno-przesuwne wykonane z PCV
  • Patio HST, czyli drzwi podnoszono-przesuwne wykonane z PCV
  • Patio HST ExternAL ze szkleniem biernym w ramie, wykonane z aluminium
  • Drzwi harmonijkowe MS ExternAL Fold Doors

Trzeba dodać, że nowoczesne drzwi przesuwne HST na patio możesz obejrzeć na stronie producenta MS więcej niż OKNA.
Na naszej stronie głównej, znajdziesz opisy i linki do innych produktów, takich jak okna, rolety i żaluzje.