Jesteśmy przedstawicielem MS więcej niż OKNA w Olsztynie. Okna MS to produkty klasy Premium. Zdaniem wielu, najlepsze okna PCV, jakie oferuje Olsztyn. Mamy też wysokiej klasy okna aluminiowe i okna drewniane, wykonane precyzyjnie, ze starannie dobranych materiałów. Olsztyn to tylko jedno z miejsc, w którym wykonujemy montaż okien. MS Olsztyn szybko powiększa grono zadowolonych Klientów w całym rejonie Warmii i Mazur.

MS Olsztyn biuro

MS więcej niż OKNA to uznany producent, twórca ponad milion okien PCV z serii MSline. To okna, które szczerze poleca MS Olsztyn.

MS mapa

Tu doradzamy i przyjmujemy zamówienia. Zapraszamy do salonu okien po drzwi i okna Olsztyn ul. Bałtycka 52. Tel. 514 575 373

regulacja okien

Zamów okna z montażem w MS Olsztyn, a oszczędzisz na podatku, wydłużysz gwarancję  o 2 lata i załatwisz sprawę w jednym miejscu.

Okna PCV MS

MSline+ to nasz flagowiec. Wytrzymałe i bardzo ciepłe okna PCV na komorowym profilu Salamander 82 mm. Wzmocnione: rama, profil i okucia Siegenia. Dwie wersje: AD i MD (z uszczelką środkową i bez).

MSline to nowoczesne okna plastikowe w stosunkowo niskiej cenie. Osadzone na wąskim profilu Salamander 73 mm. Zaskakująco ciepłe, kolorowe. Idealne, gdy zbliża się wymiana okien w mieszkaniu.

MS evolution[82] z zaokrąglonymi profilami skrzydła i ramy. Wyjątkowo ciepłe i ciche okna PCV 82 mm. Ekskluzywne okna MS Olsztyn.

ALU Look oznaczają okna PCV, imitujące okna aluminiowe. Łączenia pod kątem 90 stopni jak w oknach aluminiowych. Profil PCV 82.

Wood Look+ to okna plastikowe, które wyglądają jak okna drewniane. Komorowy profil 82, zgrzewany pod kątem prostym.

Premiera Okna Olsztyn 2021

Nowość. Okna miały premierę w Olsztynie w 2021 roku. Linię wyróżnia prosta elegancka forma. Okna PCV Forma są duże, jasne i nowoczesne. MS Olsztyn oferuje zarówno standardowe wymiary okien, jak i nietypowe konstrukcje na przykład okna trójkątne lub trapezowe. Paleta 50 kolorowych oklein, pozwala dopasować okna do fasady. Producentem okien do domu i okien balkonowych z linii Forma jest MS więcej niż OKNA.

Okna Forma – ultra nowoczesne okna PCV i okna balkonowe. Typowe i niestandardowe okna PCV do 7,5 m² z uszczelką środkową.

Forma Viso to okna PCV 76, w których skrzydło i rama tworzą jedną płaszczyznę. Smukły wąski słupek, gładka czysta struktura.

Forma ThermoFibra – najcieplejsze okna plastikowe Forma. Stalową wkładkę w skrzydle zastąpiono włóknem szklanym.

okno z potrójną szybą

Okna trzyszybowe

Okna trzyszybowe są wyposażone w bardzo ciepły wkład dwukomorowy z jasnymi szybami SUPERtermo 0,5 W/m2K na gwarancji 10 lat.

okna Viso Forma

Okna PCV cena

Okna dwuszybowe MSline są najtańsze. Z kolei MS evolution[82] i ThermoFibra osiągają najwyższe ceny. Pozostałe okna pośrodku.

okno narożne

Plastikowe okna narożne

Okna narożne plastikowe mogą być przedzielone szeroki słupkiem (patrz zdjęcie) lub wąskim i smukłym słupkiem do okien PCV.

Okna aluminiowe

Nowoczesne okna aluminiowe od MS Olsztyn są wytrzymałe, sztywne i odporne na korozję. Profil aluminiowy jest niski, odsłania dużą powierzchnię szyby, więc do pokoju wpada dużo światła. W swojej kategorii okna aluminiowe Premium 86 są wyjątkowo ciepłe, mają też dobry stosunek ceny do jakości. Kolory praktycznie dowolne. Okna aluminiowe z montażem do zastosowania w domach i w budynkach komercyjnych.

Premim 86 to lekkie okna aluminiowe, zapewniające harmonię w pomieszczeniu. W tym uniwersalnym systemie producent tworzy standardowe okna, okna balkonowe oraz okna tarasowe. W zestawie okucia Siegenia, niezawodny mechanizm rolkowy, mikrowentylacja…

Premium 86 US to okna aluminiowe ze skrzydłem ukrytym za ościeżnicą. Od zewnątrz, wydaje się, że zamontowano jedynie szyby. Efekt harmonii potęgują ukryte zawiasy z eurorowkiem. Wkładka z aerożelu ociepla okna aluminiowe do poziomu 0,78 W/m2K.

okno aluminiowe białe

Okna aluminiowe czy PCV?
Okna aluminiowe są wytrzymałe, lekkie i wyglądają obłędnie. Z kolei grube okna PCV zapewniają więcej ciepła, a ich ceny są niższe.

okno aluminiowe

Aluminiowe okna na wymiar
Okna na wymiar – aluminiowe, drewniane i PVC – zawsze opuszczają fabrykę w kształcie dopasowanym do konkretnej budowy.

okno aluminiowe pejzaż

okna aluminiowe – cennik
W cenniku okna aluminiowe są co najmniej o połowę droższe niż okna PCV. Duże okna tarasowe HST 77 osiągają najwyższe ceny.

Okno drewniane

Jeżeli chodzi o okna drewniane Olsztyn jest pełen ofert dotyczących stolarki. My wybraliśmy wyróżniające się propozycje MS więcej niż OKNA i Fakro. Obaj producenci wytwarzają standardowe okna drewniane oraz ekskluzywne okna drewniano-aluminiowe. W naszym salonie w Olsztynie sprzedajemy najlepsze okna drewniane MS i Fakro w cenie katalogowej. Ponadto wykonujemy montaż okien rekomendowany przez producentów.

Okna drewniane

Okna drewniano-aluminiowe

okna szprosy

Klasyczne okna ze szprosami

Szprosy konstrukcyjne lub naklejane dzielą okna drewniane na pola. Okna ze szprosami nawiązują do wyglądu tradycyjnych kamienic.

otwarte okno drewniane

Ile kosztują drewniane okna?

Z racji limitów na drewno i żmudnej produkcji, okna drewniane osiągają znaczne ceny. Najdroższe są drewniane okna z aluminium.

standardowe okno drewniane

Rodzaje okien

W zależności od rodzaju, okna drewniane można uchylać, rozwierać lub robić jedno i drugie. Bywają okna fix i obrotowe z drewna.

Okna tarasowe i balkonowe

W MS Olsztyn możesz zamówić spektakularne okna tarasowe, które w jednej chwili podniosą komfort życia w Twoim domu. Nasza oferta obejmuje standardowe okna balkonowe, ekonomiczny system uchylno-przesuwny PSK oraz najbardziej widowiskowe okna przesuwne HST. Wszystkie mechanizmy, w tym okucia i wózki jezdne są najwyższej jakości. Jeśli wybierzesz okna tarasowe MS Olsztyn, możesz liczyć na profesjonalny montaż.

Okno balkonowe
Wolisz okna balkonowe jednoskrzydłowe czy dwuskrzydłowe? Posiadamy oba rodzaje. Okna balkonowe mogą być wykończone jak okno (bez progu) lub jak drzwi z niskim lub bardzo niskim progiem.

Okna tarasowe
Oferujemy 6 systemów PSK i 5 systemów HST, w tym okna tarasowe z otwartym narożem, widoczne na zdjęciu. Okna tarasowe PSK z PCV sprzedajemy w cenie poniżej 10 tys. złotych. Okna HST powyżej.

okno HST duże

Wymiary okien

Standardowe wymiary okien balkonowych w praktyce nie istnieją. Wymiary okien tarasowych to nawet 6000 × 2550 mm.

okno fix tarasowe

Cipłe okna fix

Okna tarasowe HST po otwarciu znajdują się za oknami fix, równolegle do nich. Ciepłe okna fix instalujemy w różnych miejscach w domu.

okno balkonowe dwuskrzydłowe

Okna balkonowe a cena

Okna balkonowe PCV jednoskrzydłowe, cena 1000 zł i więcej. Aluminiowe ok. 2,5 tysiąca zł. Okna aluminiowe dwuskrzydłowe ok. 5 tys. zł.

Kolory okien

Okna PCV na profilach Salamander występują w ponad 40 kolorach. Forma to dodatkowa paleta 50. oklein do wyboru. Najpopularniejsze są okna antracytowe, które odpowiadają za prawie 40 procent sprzedaży. Modne kolory to drewnopodobne. Okna złoty dąb, Winchester lub orzech sprawią, że pokój stanie się ciepły i przytulny. W oknach aluminiowych stosuje się proszkowanie lub sublimację. Każdy kolor okien jest możliwy.

okno orzechowe

Orzech

okno czatne matowe

Jet Black

okno jasny dąb

Jasny dąb

okno antracyt

Antracytowe

okno winchester

Winchester

okno złoty dąb

Złoty dąb

Dodatki

Rolety zewnętrzne do okien MS. Mamy rolety kompaktowe, hybrydowe i rolety zespolone z oknami. Różne typy i kolory. Żaluzje fasadowe to ważny dodatek do okien.

Proponujemy żaluzje fasadowe z aluminium. MS Olsztyn oferuje duży wybór kolorowych lameli. Ponadto przedstawiamy starannie wybrane bramy garażowe od najlepszych producentów jak Wiśniowski i Hormann.

Dostarczamy okna drewniane, aluminiowe i plastikowe w całym regionie Warmii i Mazur, w Barczewie, Olsztynku i Lidzbarku Warmińskim. Dojeżdżamy do Ostródy, Kętrzyna, a nawet Giżycka. Zapraszamy na stronę producenta MS więcej niż OKNA. Adres salonu, w którym sprzedajemy okna Olsztyn 10-176, ulica Bałtycka 52.