okna aluminiowe
okno aluminiowe
okno aluminiowe pejzaż

Dla kogo profile konstrukcyjne aluminiowe?

Profile konstrukcyjne aluminiowe są już od dłuższego czasu stosowane przy budowie obiektów komercyjnych. Okna i drzwi w budynkach handlowych lub produkcyjnych nieraz są poddawane najwyższym próbom, dlatego wymagają stosowania wyjątkowego materiału. Trwałość konstrukcji aluminiowych coraz częściej doceniają użytkownicy indywidualni.

Premim 86 to lekkie okno aluminiowe trzyszybowe, zapewniające harmonię w pomieszczeniu. W tym uniwersalnym systemie producent tworzy systemy balkonowe, zwykłe oraz tarasowe. W zestawie okucia Siegenia, niezawodny mechanizm rolkowy, mikrowentylacja…

Premium 86 US to okno aluminiowe ze skrzydłem ukrytym za ościeżnicą. Od zewnątrz, wydaje się, że zamontowano jedynie szyby. Efekt harmonii potęgują ukryte zawiasy z eurorowkiem. Wkładka z aerożelu ociepla aluminiowe 86 US do poziomu 0,78 W/m2K.

Zalety okien z aluminium

Okna aluminiowe nie ulegają zmianom pod wpływem nawet ekstremalnych warunków pogodowych. Co do zasady, są mocniejsze niż okna PCV i okna drewniane. Z aluminium można wykonywać duże i skomplikowane konstrukcje np.: okna i fasady.
Okna aluminiowe MS Okna są zbudowane na bazie wysokiej jakości komponentów. Szczególne miejsce mają w nich profile aluminiowe firmy Aluprof. Nasze okna z aluminium przyciągają wyjątkowym wyglądem.

Nowoczesny design

Okna aluminiowe marki MS Okna są efektownym elementem architektonicznym. Ich lekki wygląd daje możliwość stworzenia pięknych nowoczesnych budowli. Okna aluminiowe są często wykorzystywane do restauracji historycznych budynków.

Ile kosztują okna aluminiowe?

Z uwagi na nietypowe fasady budynków, zachęcamy do konsultacji na możliwie wczesnym etapie inwestycji. Wielkość konstrukcji i podział na kwatery mają istotne znaczenie w przypadku okien aluminiowych. Nawet drobne różnice w projekcie, mogą znacząco wpłynąć na ostateczny koszt instalacji okien aluminiowych.

Nasze podstawowe profile okienno-drzwiowe z przeznaczeniem do budownictwa energooszczędnego to MS ExternAL i MS ExternAL Premium. Dedykowane budownictwu pasywnemu są z kolei MS External Passive. Dodatkowo mamy możliwość stworzenia konstrukcji okno-drzwiowych wewnątrz budynków (MS InternAL).