uchylone okno msline

MSline+ to flagowa seria MS więcej niż OKNA i jednocześnie najpopularniejszy wybór naszych Klientów, którzy budują domy jednorodzinne.

Nowoczesne rozwiązania techniczne opierają się wyłącznie na elementach wysokiej jakości. Okna z serii MSline+ są solidnie wykonane i zmontowane.

Okna PCV na długiej gwarancji

Okna MSline+ spełniają Wymagania Techniczne 2021. Nasze okna PCV będą służyć latami. O ich solidności świadczy 7-letnia gwarancja na okna oraz 10-letnia gwarancja na szyby.

MSline+ zostały zbudowane w oparciu o innowacyjny system PCV niemieckiej marki Salamander bluEvolution82. W środku okna jest solidne stalowe wzmocnienie grubości 2 mm.

Okna PCV na profilu 82 mm

Dzięki zastosowaniu 6-komorowych profili o szerokości 82 mm, w dużych o średnich oknach możliwe jest osiągnięcie parametrów termicznych lepszych niż wymagane prawem od 2021 roku.

Potrójne SUPERszyby

Dobrej termoizolacji sprzyjają znakomite wkłady szybowe. Okna MSline+ są wyposażone w szyby SUPERtermo o parametrze o,5 W/m²K, zbliżonym do tego w drogich oknach pasywnych.

Okna plastikowe na lata

Trwałość okien zapewniają także wysokiej jakości mechanizmy. Zawiasy i okucia MACO Multimatic zapewniają szczelność i łatwość domykania okien przez wiele lat.

W wersji MSline+ MD dodatkowa uszczelka oddziela te mechanizmy od warunków zewnętrznych, pozostawiając je w strefie suchej, dzięki czemu długo będą pracować sprawnie.

Specjalne kotwy

Ważne są także materiały stosowane podczas montażu okien. Specjalnie kotwy – produkowane dla MS – sprawiają, że okno pozostaje nieruchome. Wokół okien PCV nie powstają dodatkowe mostki termiczne.

Ciepły montaż okien

Profesjonalnie przeprowadzony ciepły montaż sprawia, że okna PCV mogące poszczycić się najwyższą klasą energetyczną. Okna MSline+ zapewnią ciepło w domu na lata.