Nasza firma gwarantuje fachowy montaż okien. Kup produkt PCV u nas wraz z montażem, a oszczędzisz z racji niższego VAT.  Przedłużysz gwarancję o 2 lata i załatwisz sprawę od ręki, w jednym miejscu.

montaż okien

Ciepły montaż okien

Dobór odpowiedniego montażu jest kluczowy. My stosujemy klasyczny montaż okien, ciepły montaż okien, montaż w świetle muru (na lico) lub montaż w warstwie ocieplenia. Montaż warstwowy, czyli ciepły montaż okien uwzględnia zastosowanie dwóch rodzajów taśm izolacyjnych przedzielonych pianką.

Materiały i techniki różniąc się w zależności od rodzaju muru, gabarytów i ciężaru okien, a nawet pogody i rodzaju docelowej wentylacji. Wszystkie te i inne aspekty montażu na etapie wyceny oceniają praktycy z doświadczeniem budowlanym.

Producent wydłuża gwarancję fabryczną o 2 lata, jeśli za montaż skrzydeł i ram PCV odpowiada nasza firma. Zgodnie z instrukcją producenta, stosujemy montaż „Fast assembling”. Polega on na użyciu taśm montażowych Integra, które umożliwiają pracę przez cały rok. Instalujemy długie i szerokie kotwy – nikt nie ma podobnych. Ciepły montaż MS Olsztyn gwarantuje odpowiednie parametry termoizolacyjne.

Wszystkie nasze produkty są instalowane przez zespół montażystów MS Olsztyn. Nie sprzedajemy okien i drzwi bez ich montażu, dzięki czemu wszystkie produkty są instalowane w sposób wymagany przez producentów dla objęcia ich gwarancją.

Montaż okien w Olsztynie i regionie

Okna montujemy na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Najczęściej instalujemy okna w Olsztynie i okolicach. Możemy dowieźć i zamontować okna w Ostródzie, w Iławie, w Szczytnie, w Biskupcu, w Dobrym Mieście i w Morągu.

Docieramy na Mazury i montujemy nasze okna w Giżycku, w Mrągowie i w Mikołajach. Jak będzie taka potrzeba, zainstalujemy okna w Ełku. Skontaktuj się z nami, na Warmii i Mazurach dowieziemy Twoje okna za darmo.

Montaż okien cena

Montaż jest w cenie kilkudziesięciu zł za metr.