Jak zamontować okna?

Temat montażu zaczyna się dla nas już na wstępnym etapie współpracy z Klientem. Dobre rozpoznanie potrzeb i warunków technicznych budynku dają możliwość wyboru odpowiednich rozwiązań w zakresie montażu.

montaż okien

Montaż bez błędów

Nie ma rozwiązań uniwersalnych: liczą się wiedza i doświadczenie. To drugie pozwala nam na minimalizację błędów, o to pierwsze dbamy poprzez stałe szkolenia naszych doradców i montażystów.

Jaki montaż okien stosujemy?

Dobór odpowiedniego montażu jest kluczowy. My stosujemy klasyczny montaż okien, ciepły montaż okien, montaż w świetle muru (na lico) lub montaż w warstwie ocieplenia.

Do tego dobór użytych materiałów w zależności od rodzaju muru, gabarytów i ciężaru okien, a nawet pogody i rodzaju docelowej wentylacji. Wszystkie te i inne aspekty montażu na etapie wyceny oceniają praktycy z doświadczeniem budowlanym.

Montujemy tylko okna MS więcej niż OKNA.

Wszystkie nasze produkty są instalowane przez zespół montażystów MS Olsztyn. Nie sprzedajemy okien i drzwi bez ich montażu, dzięki czemu wszystkie produkty są instalowane w sposób wymagany przez producentów dla objęcia ich gwarancją.

Wyposażenie inteligentnego domu

Okna, rolety, żaluzje, a także drzwi i bramy garażowe coraz częściej powiązane są przy pomocy czujników z odpowiednimi sterownikami, które pozwalają na automatyczne zarządzanie ich otwarciem, zamknięciem, zasunięciem, złożeniem.

Nasze produkty idealnie nadają się do zastosowań w ramach Inteligentnego Domu. Do tego potrzebna jest instalacja i zaprogramowanie odpowiednich urządzeń. W tym także pomogą nasi pracownicy.

Montaż okien w Olsztynie i regionie

Okna montujemy na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Najczęściej instalujemy okna w Olsztynie i okolicach. Możemy dowieźć i zamontować okna w Ostródzie, w Iławie, w Szczytnie, w Biskupcu, w Dobrym Mieście i w Morągu.

Docieramy na Mazury i montujemy nasze okna w Giżycku, w Mrągowie i w Mikołajach. Jak będzie taka potrzeba, zainstalujemy okna w Ełku. Skontaktuj się z nami, na Warmii i Mazurach dowieziemy Twoje okna za darmo.