Żaluzje fasadowe mSun+ są nowoczesne i praktyczne. Regulują ilość światła w domu, przez cały rok, latem i zimą. Żaluzje zewnętrzne z naszej oferty powstają w fabryce MS więcej niż OKNA. Możesz je kupić już teraz w naszym salonie okien na ul. Bałtyckiej 52 w Olsztynie.

Żaluzje fasadowe na cały rok

Żaluzje fasadowe mSun+ chronią wnętrze budynku przed nadmiarem ciepła. W trakcie gorącego lata żaluzje zewnętrzne zapewniają przyjemny chłód w pomieszczeniu. W zimie jest inaczej. Cienkie lamele, ustawione równolegle do promieni słonecznych, wpuszczają do pokoju dużo ciepłego światła.

Żaluzje fasadowe mSun+ chronią Twoją prywatność. Dzięki nim możesz czuć się swobodnie. Obcy ludzie nie dowiedzą się, co masz w domu. Przez to włamanie do domu jest utrudnione. Ponadto żaluzje zewnętrzne zapewniają dodatkową ochronę przed hałasem. To jest szczególnie ważne, jeśli mieszkasz blisko ruchliwej ulicy.

Oszczędne i ekologiczne żaluzje aluminiowe

Dzięki żaluzjom fasadowym zużywasz mniej energii elektrycznej. Mniej kosztuje ogrzewanie. Oszczędzasz i chronisz środowisko naturalne. Pamiętaj, że mamy różne kolory żaluzji. Od śnieżnobiałych po kruczoczarne. Wybierz żaluzje zewnętrzne mSun+, które poprawią wygląd Twojego domu. Efekt potrafi zaskoczyć.

Żaluzje fasadowe „MS” powstają z wysokiej klasy aluminium. Są odporne na korozje i w całości nadają się do recyklingu. Kolor i połysk zachwyca. Żaluzje aluminiowe są stabilne i bezpieczne. Producent daje trzyletnią gwarancję na żaluzje mSun+.

Żaluzje zewnętrzne – różne rodzaje

Oferujemy dwa rodzaje żaluzji fasdowych: C-80 i Z-90. Zasadniczo żaluzje różnią się szerokością i kształtem.

Żaluzje zewnętrzne C-80 mają lamele o szerokości 80 mm. Kształt lameli przypomina literę C. Krawędzie są wywinięte, co zwiększa sztywność żaluzji. Dzięki temu, żaluzje fasadowe C-80 mogą mieć szerokość do 4 metrów. Co ciekawe lamele można obracać o 180 stopni. Światło może być skierowane na sufit lub na podłogę. Żaluzje sprzedajemy w atrakcyjnej cenie.

Żaluzje fasadowe C-90 są wyposażone w lamele 90 mm. Ich kształt jest podobny do litery Z. Niezwykły profil i wywinięte krawędzie pozwalają producentowi na budowę żaluzji o szerokości nawet 4.5 metra. Żaluzje zewnętrzne C-90 mają specjalne uszczelki, które pozwalają na całkowite domknięcie osłony. Możesz zaciemnić pomieszczenie niemal w 100%. Te żaluzje fasadowe są najchętniej wybierane przez naszych klientów.

Montaż żaluzji fasadowych

Żaluzje fasadowe są umieszczone w prowadnicach i sterowane silnikami elektrycznymi. Mogą być zamontowane w obudowach z blachy aluminiowej. Tak się dzieje w przypadku montażu zewnętrznego. Żaluzje zewnętrzne mogą być też montowane na oknie w skrzynkach kompaktowych PCV.

Sterowanie radiowe lub smartfonem

Czasy żaluzji sterownych ręcznie minęły bezpowrotnie. MS więcej niż OKNA proponuje w standardzie sterowanie przy pomocy pilota. Możesz zarządzać pojedynczą żaluzją zewnętrzną lub wszystkimi naraz. Pilota można zintegrować z innymi urządzeniami, aby na przykład wybrać godzinę otwarcia lub zamknięcia żaluzji fasadowych. Żaluzje sterowane radiowo nie wymagają montowania przełączników na ścianie. To proste.

Żaluzje zewnętrzne mSun+ mogą być sterowane smartfonem. Nie jest to jednak wyposażenie standardowe. Aby ustawiać żaluzje zdalnie, z dowolnego miejsca na Ziemi, należy zamontować dodatkowe urządzenie. W naszej ofercie znajdziesz szereg tego typu urządzeń.

Więcej o żaluzjach fasadowych na stronie producenta MS więcej niż OKNA.

Zamów rozmowę z Doradcą Klienta