Żaluzje fasadowe mSun+ są nowoczesne i praktyczne. Regulują ilość światła w domu, przez cały rok, latem i zimą. Żaluzje zewnętrzne z naszej oferty powstają w fabryce MS więcej niż OKNA. Już teraz, możesz kupić żaluzje w Olsztynie, w naszym salonie okien przy ulicy Bałtyckiej 52.

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe na cały rok

Żaluzje fasadowe mSun+ chronią wnętrze budynku przed nadmiarem ciepła. W trakcie gorącego lata żaluzje zewnętrzne zapewniają przyjemny chłód w pomieszczeniu. W zimie jest inaczej. Cienkie lamele, ustawione równolegle do promieni słonecznych, wpuszczają do pokoju dużo ciepłego światła.

Żaluzje aluminiowe MS więcej niż OKNA chronią Twoją prywatność. Dzięki nim możesz czuć się swobodnie. Obcy ludzie nie dowiedzą się, co masz w domu. Żaluzje utrudniają też włamanie do domu. Ponadto żaluzje fasadowe zapewniają dodatkową ochronę przed hałasem. To jest szczególnie ważne, jeśli mieszkasz blisko ruchliwej ulicy.

Oszczędne i ekologiczne żaluzje aluminiowe

Dzięki żaluzjom fasadowym zużywasz mniej energii elektrycznej. Mniej kosztuje ogrzewanie. Oszczędzasz i chronisz środowisko naturalne. Pamiętaj, że mamy różne kolory żaluzji. Od śnieżnobiałych po kruczoczarne. Wybierz żaluzje zewnętrzne mSun+, które poprawią wygląd Twojego domu. Efekt potrafi zaskoczyć.

Żaluzje fasadowe „MS” powstają z wysokiej klasy aluminium. Są odporne na korozje i w całości nadają się do recyklingu. Kolor i połysk zachwyca. Żaluzje aluminiowe są stabilne i bezpieczne. Producent daje trzyletnią gwarancję na żaluzje mSun+.

czyszczenie żaluzji

Typy żaluzji fasadowych

Sprzedajemy kilka rodzajów żaluzji zewnętrznych marki MS więcej niż OKNA.

  • Żaluzje kompaktowe – montowane w skrzynce PCV, umieszczonej między ramą a nadporożem.
  • Żaluzje podtynkowe – są to żaluzje fasadowe, zamontowane na nadprożu, w miejscu izolacji.
  • STYROTERM – żaluzje zewnętrzne podtynkowe, które chowają się do ciepłej skrzynki, przytwierdzonej do ramy okna.
  • Żaluzje natynkowe – montujemy je na tynku, poza izolacją.
  • Żaluzje BOX – poruszają się po prowadnicach. Można je pokryć tynkiem. Żaluzje aluminiowe szybkie w montażu.
żaluzje zewnętrzne

Żaluzje zewnętrzne – różne modele

Oferujemy dwa modele żaluzji fasadowych: C-80 i Z-90. Zasadniczo żaluzje różnią się szerokością i kształtem.

Żaluzje zewnętrzne C-80 mają lamele o szerokości 80 mm. Kształt lameli przypomina literę C. Krawędzie są wywinięte, co zwiększa sztywność żaluzji. Dzięki temu, żaluzje fasadowe C-80 mogą mieć szerokość do 4 metrów. Co ciekawe lamele można obracać o 180 stopni. Światło może być skierowane na sufit lub na podłogę. Żaluzje sprzedajemy w atrakcyjnej cenie.

Żaluzje aluminiowe C-90 są wyposażone w lamele 90 mm. Ich kształt jest podobny do litery Z. Niezwykły profil i wywinięte krawędzie pozwalają producentowi na budowę żaluzji o szerokości nawet 4.5 metra. Żaluzje zewnętrzne C-90 mają specjalne uszczelki, które pozwalają na całkowite domknięcie osłony. Możesz zaciemnić pomieszczenie niemal w 100%. Te żaluzje fasadowe są najchętniej wybierane przez naszych klientów.

żaluzje aluminiowe

Montaż żaluzji fasadowych

Żaluzje fasadowe są umieszczone w prowadnicach i sterowane silnikami elektrycznymi. Mogą być zamontowane w obudowach z blachy aluminiowej. Tak dzieje się w przypadku montażu żaluzji na zewnątrz budynku. Żaluzje zewnętrzne mogą być też montowane na oknie w skrzynkach kompaktowych PCV. Nasza fachowa ekipa instaluje żaluzje, przy okazji montażu okien.

Kolory żaluzji zewnętrznych

Oferujemy żaluzje fasadowe w 22 kolorach. Mamy żaluzje metalizowane – srebrne, srebrno-szare i Alux. Jeśli chodzi o żaluzje drewnopodobne, to polecamy orzech i złoty dąb. Możesz też wybrać modne jednolite kolory RAL. Popularne są żaluzje antracytowe, bazaltowe, beżowe, kremowe oraz białe. Jednolite lamele pasują idealnie do nowoczesnych wnętrz.

Żaluzje zewnętrzne MS więcej niż OKNA są lakierowane farbami poliestrowymi. Lakierowanie zapewnia żaluzjom trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Kolory żaluzji aluminiowych cieszą oko przez wiele lat.

Żaluzje sterowane smartfonem

Czasy żaluzji aluminiowych sterownych ręcznie minęły bezpowrotnie. MS więcej niż OKNA proponuje w standardzie sterowanie przy pomocy pilota. Możesz zarządzać pojedynczą żaluzją zewnętrzną lub wszystkimi naraz. Pilota można zintegrować z innymi urządzeniami, aby na przykład wybrać godzinę otwarcia lub zamknięcia żaluzji fasadowych. Żaluzje sterowane radiowo nie wymagają montowania przełączników na ścianie. To proste.

Żaluzje zewnętrzne mSun+ mogą być sterowane smartfonem. Nie jest to jednak wyposażenie standardowe. Aby ustawiać żaluzje zdalnie, z dowolnego miejsca na Ziemi, należy zamontować dodatkowe urządzenie. W naszej ofercie znajdziesz szereg tego typu urządzeń.

Możesz kupić żaluzje fasadowe w Olsztynie, w naszym salonie okien przy ulicy Bałtyckiej, na osiedlu Likusy. Więcej o żaluzjach zewnętrznych znajdziesz na stronie producenta MS więcej niż OKNA.

Zamów rozmowę z Doradcą Klienta