Solidne okna w dobrej cenie PROMOCJA

Nasze okna PCV powstały z myślą o tych, których interesuje przede wszystkim niezawodność, a w dalszej kolejności niska cena.

Okna MSline+ idealne do domów jednorodzinnych.

Okno MSline+

Teraz w promocji zimowej nawet 14% taniej.

MSline+ to flagowa seria MS więcej niż OKNA i najpopularniejszy wybór naszych Klientów, budujących domy jednorodzinne. Okna PCV stworzone na panelach niemieckiej marki SALAMANDER bluEvolution 82.

Wewnątrz okna znajduje się solidne stalowe wzmocnienie grubości 2 mm, które zapobiega odkształceniom całej konstrukcji. Okna PCV MSline+ będą służyć latami. O ich niezawodności świadczy siedmioletnia gwarancja na okna i dziesięcioletnia gwarancja na wkłady szybowe.

Więcej o oknach MSline+

MS evolution [82] zaokrąglone profile w klasie A. Nawet minus 14% w promocji zimowej.

Okna-PCV-zaokrąglone
Okno MS evolution [82]

Zaokrąglone profile sprawiają, że okno wygląda masywniej. Specjalne potrójne szyby przepuszczają więcej światła. To propozycja dla ceniących ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Okna na profilu 82 mm w klasie A.

Więcej o oknach MS evolution[82]

ALU Look aluminiowy wygląd. Nawet minus 14% w promocji zimowej

Okno ALU Look

Chłodny szyk aluminium i ciepło profili PCV w jednym. Połączenie narożników od zewnątrz i wewnątrz pod kątem prostym oraz nowoczesne okleiny w szerokiej gamie antracytów sprawiają, że ramy wyglądają jak aluminiowe.

Więcej o oknach ALU Look

Okna Wood Look+ drewnopodobne, z rabatem nawet minus 14% w promocji zimowej.

Okno Wood Look+

Łączą wygląd drewnianych okien z funkcjonalnością PVC. Efekt drewna osiągnięto, scalając ramy i skrzydła pod kątem prostym i dodając drewnopodobną okleinę. Żyj wygodnie i w harmonii z naturą, korzystając z zelet okien PCV.

Więcej o oknach Wood Look+

Okna MSline: klasyczne i niezawodne, Rabat 20%

Okno MSline

Ulubiony wybór naszych Klientów wymieniających okna w mieszkaniu. Okna trzyszybowe. Zbudowane na profilu 73 mm zapewniają lepsze doświetlenie pomieszczeń. Solidna stal, trwałe mechanizmy i montaż, zgodny z wysokimi wymaganiami producenta gwarantują komfort przez wiele lat.

Okna MSline wyróżnia ogromna swoboda w wyborze elementów: poczynając od linii skrzydeł, szprosów, listew, klamek, aż po kolor.

Więcej o oknach MSline

Okna Slim do zabytkowych kamienic.

Okno Slim

Dzięki wąskiemu profilowi skrzydła, okna przepuszczają do wnętrza budynku więcej światła.

Okna PCV Slim zbudowano w oparciu o system Salamander 73mm. Mają potrójne szyby. Dobrze zatrzymują ciepło. Są odporne na deszcz i obciążenie wiatrem.

Nowością jest zastosowanie centralnej klamki na środku okna, co daje wygląd ekskluzywnych okien drewnianych.

Więcej o oknach Slim

Okna firmy MS więcej niż OKNA to okna klasy premium. Poza wysoką jakością wykonania wyróżnia je szereg zalet tzn.:

  • Niezawodność Okna PCV są zbudowane na niemieckich profilach marki Salamander. Mocna stal wewnątrz profilu, wzmocnione zawiasy i obwiedniowe okucia zapobiegają odkształceniom okna pod wpływem zmian temperatur.
  • Solidny montaż Solidne i ciężkie okno utrzymują wzmocnione kotwy MS – skrzydła okienne prawie nie wymagają regulacji! Do tego ciepły montaż z użyciem taśm paroizolacyjnych zapewnia, że ciepłe są okna i budynek.
  • Duża przepuszczalność światła wkładów szybowych. Więcej światła w zimie to lepsze samopoczucie domowników!
  • Energooszczędność Okna zatrzymują jeszcze więcej ciepła w domu, dzięki sześciu komorom w profilach skrzydeł oraz dedykowanym wkładom szybowym MS o parametrze już od Ug=0,5 W/m2*K.
  • Dobra izolacja akustyczna Podwyższone parametry ochrony akustycznej już w standardowych wkładach szybowych.
  • Staranne wykończenie Nowoczesne, estetyczne i dopracowane w najmniejszym szczególe: łączenia bewypływkowe V-perfect i graf, a do tego duży wybór kolorów i oklein drewnopodobnych.
  • Długa gwarancja 7 lat gwarancji na okna i aż 10 lat na wkłady szybowe – najwięcej na rynku.
karol doradca klienta
Karol, doradca Klienta

Interesuje Cię nasze okna? Chcesz poznać ceny okien PCV? Zadzwoń do Karola.

690 609 003