Od 2016 roku jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym MS więcej niż OKNA. Mamy duże doświadczenie w branżach budowlanej i nieruchomościach, co ma duży wpływ na naszą obecną ofertę.

Fachowi doradcy

Profesjonalne doradztwo jest podstawą naszego biznesu. Poznanie szerszego aspektu inwestycji oraz potrzeb naszych Klientów daje nam możliwość tworzenia dopasowanych ofert.

Klienci doceniają nasze zaangażowanie bezpośrednio na etapie inwestycyjnym oraz pośrednio już po zamieszkaniu w swoim wymarzonym domu.

Okna prosto z fabryki

Dzięki współpracy z nowoczesnym producentem okien możemy zmieniać marzenia naszych Klientów w gotowe produkty.

Ważne są wymiary, kształty, sposoby otwierania, zabezpieczenia antywłamaniowe, utrzymanie ciepła, odporność na warunki pogodowe. To jednak dopiero połowa sukcesu.

Profesjonalny montaż okien

Druga połowa to usługa montażuprowadzona przez doświadczony zespół. Nasi specjaliści stosują się do zasad systemem zarządzania jakością. Szanse na błędy powstałe przy wstawianiu okien, drzwi i bram są praktycznie wyeliminowane.

Montaż okien z dodatkami

Nasz montaż okien polega także na dostosowaniu (zaprogramowaniu) zakupionych urządzeń dodatkowych tj. czytników biometrycznych do otwierania drzwi wejściowych, pilotów do bram, rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych.

Kontrole po odbiorze

Montaż i instalacja sterowania nie kończą jednak naszej współpracy z Klientem. Pracujące materiały i elementy nowych budynków sprawiają, że konieczne są dalsze kontrole.

W ten sposób dbamy o wysoką jakość stolarki okiennej i drzwiowej. Reklamacje zdarzają się u nas wyjątkowo rzadko.

Zadowoleni klienci

Współpraca z solidnym producentem stolarki okiennej, przy jednoczesnym oparciu o wysokie standardy montażu i obsługi po-sprzedażowej sprawiły, że Klienci są zadowoleni. Często wracają do nas z kolejnymi potrzebami, które można opisać jako „więcej niż okna”.

Nasz salon mieści się na olsztyńskich Likusach, przy ul. Bałtyckiej 52

Zapraszamy!

– Zespół MS Olsztyn –