Okna Premium

MS więcej niż OKNA to polska firma o zasięgu międzynarodowym, która produkuje okna w klasie premium. Jako jej autoryzowany przedstawiciel dbamy o najwyższe standardy montażu zgodne z wyśrubowanymi wymaganiami producenta. Jesteśmy w stanie osiągnąć zadowolenie naszego Klienta!

Zaangażowani doradcy

Poza produktem i montażem, niezwykle ważne jest doradztwo profesjonalistów. Dla naszych Klientów ich domy są wyjątkowe. Dla nas wyjątkowy jest ich projekt.

Odwiedzając miejsce budowy lub budynek, w którym trzeba dokonać zmian, nasz przedstawiciel dokonuje niezbędnych pomiarów. Potrafi doradzić Klientowi, które produkty powinien wybrać.

Ogrzewanie, wentylacja, wszystko ważne

Ma przy tym na uwadze: sposób ogrzewania i rodzaj wentylacji budynku, nasłonecznienie, strefy suche i wilgotne, osłonięcie od wiatru lub podatność na jego działanie itd.

Przy budowie wymarzonego domu, nowoczesnej siedziby firmy czy chociażby garażu, warto skorzystać z porad ekspertów, którzy mają za sobą niejedną budowę.

Przyjdź z dokumentacją

Zapraszamy do naszego salonu, w którym przy kawie możemy omówić szczegóły inwestycji. Zachęcamy do zabrania ze sobą dokumentacji dot. planowanej lub rozpoczętej inwestycji. Wszelkie informacje o prowadzonej budowie lub remoncie mogą okazać się bardzo przydatne w celu określenia optymalnego rozwiązania.

Umów spotkanie w Salonie MS przy ul. Bałtyckiej 52 w Olsztynie