Okna na zlecenie

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy MS więcej niż OKNA mamy decydujący wpływ na ostateczne zlecenia produkcyjne w fabryce. W jej halach stosowane są nowoczesne systemy zarządzania, dzięki czemu od początku procesu produkcji zlecenie jest personalizowane.

Cała fabryka dla Ciebie

To sprawia, że w fabryce produkuje się to, co zleca nam Klient (w porozumieniu z naszym doradcą). To nas mocno odróżnia od firm, w których wyprodukowane okna dopiero szukają nabywców.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sprzedawać to, czego dany Klient oczekuje – dlatego tak ważne jest dla nas rozpoznanie potrzeb Klienta.

Polski producent okien

Grupa MS jest jednym z liderów wśród polskich producentów okien i drzwi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz zaufaniu Klientów, jest również jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku.

Firma powstała w 1991 roku, a od 1993 roku zajmuje się również produkcją okien PCV. Samodzielna spółka zmieniła się w grupę zrzeszającą 3 wyspecjalizowane firmy ze 100% polskim kapitałem, zatrudniającą blisko 500 pracowników.

Innowacje w MS Okna

Ważnym elementem w strukturze produkcyjnej Grupy MS jest własna produkcja szyb zespolonych oparta o najnowsze technologie termiczne, realizowana na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Firma posiada własne unikalne rozwiązania technologiczne chronione patentami.

MS Olsztyn i partnerzy

Naszą flagową ofertę związaną z grupą MS, uzupełniają produkty innych firm, których jakość nas przekonała i którą równie odpowiedzialnie możemy oferować naszym Klientom.

Drzwi od Erkado

W trwałe relacje z producentami wchodzimy, gdy jesteśmy pewni jakości produktów i serwisu. W ten sposób zostaliśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy Erkado – producenta drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Firma Erkado to polski producent oferujący między innymi drzwi wewnętrzne oraz bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych. Definicją marki jest pełna świadomość oraz dbałość o szczegóły w realizacji projektów.

Drzwi wejściowe i wewnętrzne

Drzwi stanowią bardzo ważny, nieodłączny element każdego domu. Nie tylko wytyczają czy też organizują nam przestrzeń, ale przede wszystkim zapewniają ciszę i poczucie bezpieczeństwa.

Mając tę wiedzę, marka stawia przede wszystkim na swoje wieloletnie doświadczenie, pasję, technologię oraz zadowolenie Klienta z efektów końcowych.