Okna na zlecenie

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy MS więcej niż OKNA mamy decydujący wpływ na ostateczne zlecenia produkcyjne w fabryce. W jej halach stosowane są nowoczesne systemy zarządzania, dzięki czemu od początku procesu produkcji zlecenie jest personalizowane.

Cała fabryka dla Ciebie

To sprawia, że w fabryce produkuje się to, co zleca nam Klient (w porozumieniu z naszym doradcą). To nas mocno odróżnia od firm, w których wyprodukowane okna dopiero szukają nabywców.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sprzedawać to, czego dany Klient oczekuje. Dlatego ważne dla nas jest rozpoznanie potrzeb Klienta.

logo MS

Polski producent okien

Grupa MS jest jednym z liderów wśród polskich producentów okien i drzwi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz zaufaniu Klientów, jest również jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku.

Firma powstała w 1991 roku, a od 1993 roku zajmuje się również produkcją okien PCV. Samodzielna spółka zmieniła się w grupę zrzeszającą 3 wyspecjalizowane firmy ze 100% polskim kapitałem, zatrudniającą blisko 500 pracowników.

Innowacje w MS Okna

Ważnym elementem w strukturze produkcyjnej Grupy MS jest własna produkcja szyb zespolonych oparta o najnowsze technologie termiczne, realizowana na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Firma posiada własne unikalne rozwiązania technologiczne chronione patentami.

MS Olsztyn i partnerzy

Naszą flagową ofertę związaną z grupą MS, uzupełniają produkty innych firm, których jakość nas przekonała i którą równie odpowiedzialnie możemy oferować naszym Klientom.

Drzwi od Erkado

W trwałe relacje z producentami wchodzimy, gdy jesteśmy pewni jakości produktów i serwisu. W ten sposób zostaliśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy Erkado producenta drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

dzrwi erkado

Firma Erkado to polski producent oferujący między innymi drzwi wewnętrzne oraz bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych. Definicją marki jest pełna świadomość oraz dbałość o szczegóły w realizacji projektów.

Drzwi wejściowe i wewnętrzne

Drzwi stanowią bardzo ważny, nieodłączny element każdego domu. Nie tylko wytyczają czy też organizują nam przestrzeń, ale przede wszystkim zapewniają ciszę i poczucie bezpieczeństwa.

Mając tę wiedzę, marka stawia przede wszystkim na swoje wieloletnie doświadczenie, pasję, technologię oraz zadowolenie Klienta z efektów końcowych.