Skip to main content

Od lat proponujemy naszym Klientom okna, drzwi i bramy wysokiej jakości, dlatego zalety naszych produktów i montażu chętnie prezentujemy i uszczegóławiamy podczas spotkań w naszym salonie a także podczas targów. Nasz olsztyński salon na początku roku przeszedł remont, z kolei na targach mieliśmy być obecni pod koniec marca w Ostródzie. Spotykając się z Klientami jesteśmy w stanie zaprezentować pełnie ukrytych zalet naszych produktów. Są elementy których nie widać w już gotowym produkcie: w naszych oknach skrzydła i ramy są wzmacniane solidną stalą, zawiasy są grubsze i dłuższe niż te najczęściej stosowane przez innych producentów. Do tego dochodzą bardzo mocne i bezawaryjne okucia MACO oraz bezpieczne klamki Secustic utrudniające włamania… naprawdę chętnie spotykamy się z Klientami, bo mamy czym się chwalić!

Porównanie samej ceny nie ma sensu, tak jak w przypadku dwóch różnych samochodów, których różnice w jakości, poza tymi w wyglądzie, poznaje się po przejechaniu tysięcy kilometrów albo… po pierwszej zimie.

Niestety, obecna sytuacja nie zachęca do odwiedzin, a targi się nie odbędą w zaplanowanym terminie, dlatego w tym trudnym dla wszystkich okresie szczególnie zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego i mailowego. Na co chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę to zdecydowanie szersze ujęcie tematu przy prośbach o wycenę stolarki okiennej do budowanego domu. Zdarza się, że przesyłają Państwo do nas skan strony projektu w której znajduje się jedynie zestawienie stolarki okiennej: ilość, wymiary i sposób otwierania. Czy to wystarcza? Oczywiście da się wycenić w ten sposób okna, ale czy na pewno to będzie wycena okien jakich Państwo potrzebują?

Jako autoryzowany przedstawiciel MS więcej niż OKNA mamy spore możliwości konfigurowania produktów dokładnie pod potrzeby ich przyszłych użytkowników. Jednak żeby je rozpoznać, musimy wiedzieć więcej niż tylko to co jest w zestawieniu stolarki w projekcie. Musimy poznać usytuowanie budynku, materiały z których są ściany zewnętrzne, sposób korzystania z poszczególnych pomieszczeń i sporo innych.

Zapraszamy do korzystania z formularzy elektronicznych poniżej. Służą one do wyceny wg projektu budowlanego, do wyceny samej bramy garażowej oraz ostatni to najprostszy sposób do wyceny drzwi. Postaramy się na ich podstawie zapoznać się z sytuacją i przedstawić Państwu najkorzystniejszą ofertę.

– Zespół MS Olsztyn –