Dzięki wąskiemu profilowi skrzydła, okno przepuszcza do wnętrza budynku więcej światła.

PCV Slim 73 mm

Okno PCV Slim zbudowano w oparciu o dwuuszczelkowy system Salamander 73mm, który sprawdził się w oknach MSline.

Okna, które przepuszczają dużo światła

Technolodzy MS Okna opracowani nowe wzmocnienie skrzydła i przylgi słupka ruchomego. Stworzyli okna, które przepuszczają o 22% więcej światła (szer. 118 mm) niż okna MSline. W przypadku zastosowania słupka ruchomego, ten współczynnik jest lepszy aż o 40%.

Okna drewnopodobne

Nowością jest zastosowanie klamki w słupkach ruchomych, która jest położona dokładnie na środku okna. Centralna klamka sprawia, że okna Slim przypominają ekskluzywne okna drewniane.

Profil listwy zakrywa szczelinę pomiędzy skrzydłami, tworząc eleganckie i praktyczne rozwiązanie, znane z okien drewnianych.

Ciepłe i wytrzymałe okna PCV

Okna PCV Slim są dostosowane do obecnych trendów i wymagań rynku. Są to okna trzyszybowe. Doskonale zatrzymują ciepło. Są odporne na deszcz i obciążenie wiatrem.

Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego wynosi Ug=0,90 przy zastosowaniu szyby Ug=0,6W/m2K z ramką międzyszybową Multitech.

Estetyczne okna do zabytkowych budynków

Okna plastikowe SliM nadają się idealnie do zabytkowych budynków czy kamienic. Widok elewacji z zamontowanymi oknami SliM nie zdradza, że zamontowano okna z PVC.

Dodatkowo można wykorzystać systemowy okapnik, który sprytnie przykryje otwory odwadniające. Do tego samego celu mogą posłużyć ozdobne listwy.