szyby w fabryce

Innowacje zaczynają się już na etapie planowania produkcji naszych okien. W ciągu ostatnich kilku lat w fabryce MS w Słupsku wprowadzono szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Urządzenie ART.EG

Najnowszym nabytkiem fabryki jest nowoczesne urządzenie ART.EG. Urządzenie to pozwala na jednoczesne szlifowanie i zatępianie formatek szklanych przed ich zespoleniem we wkład termoizolacyjny.

Dwie niezależne głowice szlifierskie wykorzystują diamentowe tarcze, aby zagwarantować równomierne usuwanie ostrych krawędzi.
Więcej o nowościach technologicznych: ms.pl

Inteligentny dom

smart home

Inteligentny dom to coraz popularniejsze hasło. To pomysł na komfortowy dom, w którym czujniki wyręczają jego mieszkańców w zdefiniowanym przez nich zakresie.

Możliwość sterowania ustawieniem rolet i żaluzji wg własnych potrzeb lub w zależności od pogody, pory dnia czy naszej obecności w domu to nie tylko gadżet.

Jak oszczędzić na Smart Home?

Smart Home staje się podstawą wygody w XXI wieku. Technologia pozwalają oszczędzić na comiesięcznych rachunkach.

Smart Home steruje żaluzja fasadowa poprzez radio. W ten sposób zapobiega przegrzaniu pomieszczeń. A w mroźny zimowy wieczór zasłonięta roleta tworzy dodatkową przegrodę termiczną.

Inteligentna brama garażowa

Inteligentna brama garażowa i drzwi wejściowe widzą, kiedy się zbliżamy. Przygotowują dom na nasze przyjście.

To rozwiązanie staje się powszechne, jak telefon komórkowy, czy zmywarka. Czytnik linii papilarnych wmontowany przed drzwiami wejściowych także może ułatwić życie. Pęk kluczy? Nie potrzeba!

Dowiedz się więcej o Smart Home.

Jedyne takie okna PCV

okna pcv Wood Look

Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która oferuje okna, mające wszystkie zalety okien PVC, a jednocześnie do złudzenia imitujące okna drewniane.

Nie chodzi jedynie o samą okleinę ram i skrzydeł okien, które w swojej ofercie ma wielu producentów, ale o sposób łączenia ramiaków skrzydeł (pion/poziom).

W serii Wood Look+ łączą się one pod kątem 90 stopni, przez co wyglądają, jak okna zrobione z drewna.
Dowiedz się więcej o WoodLook.