Często nasi klienci są tak zadowoleni z okien i ich montażu, że pytają o bramy garażowe. Te zwykle są kolejnym etapem budowy domu.

brama garażowa Scholz

Bramy garażowe segmentowe


Nasza fabryka MS więcej niż OKNA nie produkuje bram garażowych. Mimo to, my – MS Olsztyn mamy w swojej ofercie bramy garażowe zaufanych partnerów, które sprzedajemy, montujemy i serwisujemy.

Bramy garażowe Wiśniowski i Gerda

W naszej ofercie mamy bramy Wiśniowski. Producenci bram garażowych, z którymi współpracujemy to:

  1. Gerda bramy garażowe
  2. Wiśniowski bramy garażowe
  3. Hormann
  4. Fart bramy garażowe

Bramy garażowe uchylne

Jesteśmy w stanie dobrać bramę garażową uchylną lub segmentową do potrzeb Klienta, bazując na produktach kilku głównych producentów.

Interesują nas m.in.: wymiary, preferowany sposób i częstotliwość otwierania bramy garażowe oraz design (kolory, rodzaj przetłoczeń). Ostatecznie pomiar wykonujemy już po wykonaniu tynków na ścianach, na których są instalowane drzwi garażowe.

Montaż bramy garażowej

Zasadnicza dla sposobu montażu bramy garażowej jest jednak wiedza na temat wysokości dostępnego nadproża, szerokości węgarków wewnętrznych i głębokości garażu oraz ewentualnych przeszkodach (np. rurociąg wentylacyjny) pod sufitem. Warto zatem odwiedzić nas z projektem budynku.

Dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”

Czy chcesz pozyskać dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”. Warunki techniczne Programu wskazują na maksymalny wskaźnik przenikalności ciepła w wysokości 1,30 W/(m²·K), który jesteśmy w stanie osiągnąć.