Bramy garażowe segmentowe

Zadowoleni z okien i ich montażu, nasi Klienci często pytają o bramy garażowe, które zwykle są kolejnym etapem budowy domu.

Ceniący jakość naszych okien Klienci pytają o “bramy MS”. O ile nasza fabryka MS więcej niż OKNA nie produkuje bram, to jednak my – MS Olsztyn mamy w swojej ofercie produkty zaufanych partnerów, które sprzedajemy, montujemy i serwisujemy. 

Bramy garażowe producent

W naszej ofercie mamy bramy garażowe następujących producentów: 

Bramy na wymiar

Jesteśmy w stanie dobrać bramę garażową do potrzeb Klienta, bazując na produktach kilku wiodących producentów.

Interesują nas m.in.: wymiary (ostatecznie pomiar wykonujemy już po wykonaniu tynków na ścianach w obrębie których jest instalowana brama), preferowany sposób i częstotliwość otwierania bramy garażowej oraz design (kolory, rodzaj przetłoczeń).

Montaż bramy garażowej

Zasadnicza dla sposobu montażu jest jednak wiedza na temat wysokości dostępnego nadproża, szerokości węgarków wewnętrznych i głębokości garażu oraz ewentualnych przeszkodach (np. rurociąg wentylacyjny) pod sufitem. Warto zatem odwiedzić nas z projektem budynku.

Dofinansowanie z programu “Czyste Powietrze”

Czy chcesz pozyskać dofinansowanie z programu “Czyste Powietrze”. Warunki techniczne Programu wskazują na maksymalny wskaźnik przenikalności ciepła w wysokości 1,30 W/(m²·K), który jesteśmy w stanie osiągnąć.