Jako autoryzowany przedstawiciel firmy MS więcej niż OKNA mamy decydujący wpływ na ostateczne zlecenia produkcyjne w fabryce. W jej halach stosowane są nowoczesne systemy zarządzania, dzięki czemu od początku procesu produkcji zlecenie może być (i jest!) personalizowane. To sprawia, że w fabryce produkuje się to co zleca nam Klient (w porozumieniu z naszym doradcą). To nas mocno odróżnia od firm, w których wyprodukowane okna dopiero szukają nabywców. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sprzedawać to, czego dany Klient oczekuje – dlatego tak ważne jest dla nas rozpoznanie potrzeb Klienta

Grupa MS jest jednym z liderów wśród polskich producentów okien i drzwi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz zaufaniu Klientów, jest również jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku. Firma powstała w 1991 roku, a od 1993 roku zajmuje się również produkcją okien PVC. Samodzielna spółka zmieniła się w grupę zrzeszającą 3 wyspecjalizowane firmy ze 100% polskim kapitałem, zatrudniającą blisko 500 pracowników. Ważnym elementem w strukturze produkcyjnej Grupy MS jest własna produkcja szyb zespolonych oparta o najnowsze technologie termiczne, realizowana na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Firma posiada własne unikalne rozwiązania technologiczne chronione patentami. 

Naszą flagową ofertę związaną z grupą MS, uzupełniają produkty innych firm, których jakość nas przekonała i którą równie odpowiedzialnie możemy oferować naszym Klientom. W trwałe relacje z producentami wchodzimy gdy jesteśmy pewni co do jakości produktów i serwisu, za który możemy być odpowiedzialni. W ten sposób zostaliśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy Erkado – producenta drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. 

 

Firma Erkado to polski producent oferujący między innymi drzwi wewnętrzne oraz bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych. Definicją marki jest pełna świadomość oraz dbałość o szczegóły w realizacji projektów. W końcu drzwi stanowią bardzo ważny, nieodłączny element każdego domu. Nie tylko wytyczają czy też organizują nam przestrzeń, ale przede wszystkim zapewniają ciszę i poczucie bezpieczeństwa. Mając tę wiedzę, marka stawia przede wszystkim na swoje wieloletnie doświadczenie, pasję, technologię oraz zadowolenie Klienta z efektów końcowych.

W naszej ofercie znajdują się także produkty: