Temat montażu zaczyna się dla nas już na wstępnym etapie współpracy z Klientem. Dobre rozpoznanie potrzeb i warunków technicznych budynku dają możliwość wyboru odpowiednich rozwiązań w zakresie montażu. Nie ma rozwiązań uniwersalnych: liczą się wiedza i doświadczenie. To drugie pozwala nam na minimalizację błędów, o to pierwsze dbamy poprzez stałe szkolenia naszych doradców i montażystów.

Jaki montaż stosujemy?

Dobór odpowiedniego montażu: klasycznego czy ciepłego, w świetle muru (na lico) lub w warstwie ocieplenia. Do tego dobór użytych materiałów w zależności od rodzaju muru, gabarytów i ciężaru okien, a nawet pogody i rodzaju docelowej wentylacji. Wszystkie te i inne aspekty montażu na etapie wyceny oceniają praktycy z doświadczeniem budowlanym.

Wszystkie nasze produkty są instalowane przez zespół montażystów MS Olsztyn. Nie sprzedajemy okien i drzwi bez ich montażu, dzięki czemu wszystkie produkty są instalowane w sposób wymagany przez producentów dla objęcia ich gwarancją.

Instalacja

Okna, rolety, żaluzje, a także drzwi i bramy garażowe coraz częściej powiązane są przy pomocy czujników z odpowiednimi sterownikami, które pozwalają na automatyczne zarządzanie ich otwarciem, zamknięciem, zasunięciem, złożeniem. Nasze produkty idealnie nadają się do zastosowań w ramach Inteligentnego Domu. Do tego potrzebna jest instalacja i zaprogramowanie odpowiednich urządzeń. W tym także pomogą nasi pracownicy.