Innowacje procesu produkcji: ART.EG

Innowacje zaczynają się już na etapie planowania produkcji naszych okien. W ciągu ostatnich kilku lat w fabryce MS w Słupsku wprowadzono szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Najnowszym nabytkiem fabryki jest nowoczesne urządzenie ART.EG. Urządzenie to pozwala na szlifowanie i jednoczesne zatępianie formatek szklanych przed zespoleniem ich we wkład termoizolacyjny. Dwie niezależne głowice szlifiarskie wykorzystują diamentowe tarcze, aby zagwarantować równomierne usuwanie ostrych krawędzi.
Więcej o nowościach technologicznych: ms.pl

Innowacyjne rozwiązania: Smart Home

Inteligentny dom to coraz bardziej popularne hasło i pomysł na komfortowy dom, w którym czujniki wyręczają jego mieszkańców w zdefiniowanym przez nich zakresie. Możliwość sterowania ustawieniem rolet i żaluzji wg własnych potrzeb lub w zależności od pogody, pory dnia czy naszej obecności w domu są coraz bardziej cenione nie tylko przez gadżeciarzy, ale stają się podstawą wygody w XXI wieku, a przy tym pozwalają zaoszczędzić na comiesięcznych rachunkach: przed przegrzaniem pomieszczeń zabezpieczy nas sterowana radiowo żaluzja fasadowa, z kolei zasłonięta roleta sama stworzy dodatkową przegrodę termiczną w mroźny zimowy wieczór. Nawet inteligentne brama garażowa i drzwi wejściowe mogą “wiedzieć” że się zbliżamy przez co wydaje się że nasz dom na nas czeka. To rozwiązania, które dziś stają się tak oczywiste jak kiedyś telefon bez kabla czy zmywarka. Czytnik linii papilarnych wmontowany przed drzwiami wejściowych także może ułatwić życie. Pęk kluczy? Zapomnij!
Dowiedz się więcej o Smart Home.

Innowacje produktowe: WoodLook

Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która jest w stanie zaproponować okna które mają wszystkie zalety okien PVC, a jednocześnie do złudzenia imitują okna drewniane. Nie chodzi przy tym jedynie o samą okleinę ram i skrzydeł okien, które w swojej ofercie ma wielu producentów, ale o sposób łączenia ramiaków skrzydeł (pion/poziom). W serii Wood Look+ łączą się one pod kątem 90% przez co wyglądają tak jak okna zrobione z drewna.
Dowiedz się więcej o WoodLook.