Okna i drzwi na lata

Okna, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe są elementami budynków, czyli inwestycji długoterminowych. Dlatego projektujemy je na wiele lat. Jednak nawet najdoskonalszy produkt wymaga właściwej eksploatacji.

Serwis w trakcie i po gwarancji

Po latach okno czy drzwi mogą potrzebować drobnych napraw. W trosce o satysfakcję Klienta świadczymy serwis wszystkich sprzedawanych przez nas wyrobów. Zarówno w okresie gwarancji, jak i po jej upływie.

Okres gwarancji na wkłady szybowe w oknach MS to 10 lat. Pozostałe elementy wiąże 7-letnia gwarancja.

Przeglądy techniczne okien

Nasi serwisanci są do dyspozycji. Warunki gwarancji obejmują także przeglądy techniczne. O ich terminie przypomni nasz doradca. Przeglądy techniczne wykonujemy w ściśle określonym czasie.

Uwzględniamy datę montażu, sposób montażu oraz warunki pogodowe. Prace polegają na regulacji, smarowaniu części ruchomych oraz ewentualnej wymianie drobnych zużytych elementów.

Zgłoszenie wady lub usterki

Wszelkie sprawy dotyczące obsługi serwisowej prosimy kierować w pierwszej kolejności do naszych doradców, którzy pomagali w kwestiach wyboru produktów, zakupu/sprzedaży i montażu.

Pozwoli to zaoszczędzić czas, związany z rozpoznaniem sprawy.

Ewentualne wady/usterki można zgłaszać także przez formularz online. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Państwem nasz doradca, który określi zlecenie dla odpowiednich serwisantów.

Uwaga: W związku z dużą ilością pytań, wyjaśniamy, że nie świadczymy usług serwisowych okien i drzwi zakupionych poza naszą firmą.