Okna, drzwi, bramy są elementami budynków, czyli inwestycji długoterminowych, dlatego projektujemy je na lata, jednak nawet najdoskonalszy produkt wymaga właściwej eksploatacji, a po latach może potrzebować drobnych napraw. W trosce o satysfakcję Klienta świadczymy serwis wszystkich sprzedawanych przez nas wyrobów zarówno w okresie gwarancji jak i po jej upływie.

Okres gwarancji na wkłady szybowe w oknach MS to 10 lat. Pozostałe elementy wiąże 7-letnia gwarancja.


Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji nie tylko gdy problem wystąpi: warunki gwarancji obejmują także przeglądy techniczne, o których terminie przypomni Państwu nasz doradca. Są one wykonywane w ściśle określonym czasie który uwzględnia datę i sposób montażu, ale także późniejsze warunki pogodowe. Prace polegają na regulacji, smarowaniu części ruchomych oraz ewentualne wymiany drobnych zużywających się elementów.

Zgłoszenie wady/usterki

Wszelkie sprawy dotyczące obsługi serwisowej prosimy kierować w pierwszej kolejności do naszych doradców którzy prowadzili Państwa sprawę na etapie wyboru produktów, zakupu/sprzedaży i montażu. Pozwoli to zaoszczędzić czas związany z rozpoznaniem sprawy.

Ewentualne wady/usterki mogą zgłaszać Państwo także przez formularz online. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Państwem nasz doradca który określi zlecenie dla odpowiednich serwisantów.

Uwaga: W związku z dużą ilością pytań, wyjaśniamy, że nie świadczymy usług serwisowych okien i drzwi zakupionych poza naszą firmą.