MS więcej niż OKNA to polska firma o zasięgu międzynarodowym, która produkuje okna w klasie premium. Jako jej autoryzowany przedstawiciel dbamy o najwyższe standardy montażu zgodne z wyśrubowanymi wymaganiami producenta – w ten sposób jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzony efekt, którym jest zadowolenie naszego Klienta!

Poza produktem i montażem, niezwykle ważne jest doradztwo profesjonalistów. Tak jak każdy budowany przez Klienta dom jest tym wyjątkowym i najczęściej jedynym budowanym w życiu, tak wyjątkowa jest jego koncepcja dla nas. Odwiedzając miejsce budowy lub budynek w którym trzeba dokonać zmian, nasz przedstawiciel nie tylko dokonuje pomiarów, ale jest w stanie doradzić Klientowi które produkty powinien wybrać, mając na uwadze: sposób ogrzewania i rodzaj wentylacji budynku, nasłonecznienie, strefy suche i wilgotne, osłonięcie od wiatru lub podatność na jego działanie… czynników jest dużo więcej – przy budowie wymarzonego domu, nowoczesnej siedziby firmy czy chociażby garażu dla ulubionego “cacka”, na pewno warto skorzystać z porad ekspertów, którzy mają za sobą niejedną budowę.

Zapraszamy do naszego salonu, w którym przy kawie możemy omówić szczegóły inwestycji. Zachęcamy do zabrania ze sobą dokumentacji dot. planowanej lub rozpoczętej inwestycji – wszelkie informacje o prowadzonej budowie lub remoncie mogą okazać się bardzo przydatne w celu określenia optymalnego rozwiązania.

Umów spotkanie w Salonie MS przy ul. Bałtyckiej 52 w Olsztynie
Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar