Autoryzowanym Partnerem Handlowym MS więcej niż OKNA zostaliśmy w 2016 roku mając za sobą duże doświadczenie w branżach budowlanej i nieruchomości co zresztą miało duży wpływ na naszą obecną ofertę.  Profesjonalne doradztwo jest podstawą naszego biznesu: poznanie szerszego aspektu inwestycji, a więc jej warunków lokalnych oraz przyszłych potrzeb naszych Klientów daje nam możliwość tworzenia ofert, które Klienci doceniają bezpośrednio już na etapie inwestycyjnym oraz pośrednio już po zamieszkaniu w swoim wymarzonym domu.

Dzięki współpracy z nowoczesnym producentem okien mamy komfort polegający na tym, że szczegółowo rozpoznane potrzeby Klientów możemy wiernie przełożyć na zlecenie produkcji: wymiary i kształty, sposoby otwierania, zabezpieczenia antywłamaniowe, utrzymanie ciepła, odporność na warunki pogodowe oraz wszelkie anormatywne warunki lokalne wpisane w specyfikację techniczną to jednak dopiero połowa sukcesu.

Druga połowa to usługa montażu prowadzona przez doświadczony zespół stosujących się do zasad zgodnych z wprowadzonym przez nas systemem zarządzania jakością obejmującego (między innymi) usługę montażu sprawiają że szanse na błędy powstałe przy wstawianiu okien, drzwi i bram są praktycznie wyeliminowane. Prowadzona przez nas usługa montażu polega także na dostosowaniu (zaprogramowaniu) zakupionych urządzeń dodatkowych tj. czytników biometrycznych do otwierania drzwi wejściowych, pilotów do bram, rolet zewnętrznych i żaluzji fasadowych.

Montaż i instalacja sterowania nie kończą jednak naszej współpracy z Klientem. Pracujące materiały i elementy nowych budynków sprawiają, że bardzo ważnym warunkiem utrzymania wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej są poodbiorcze kontrole – dzięki sumiennie wykonywanemu serwisowi nie mamy problemu z reklamacjami.

Współpraca z solidnym producentem stolarki okiennej, przy jednoczesnym oparciu o wysokie standardy montażu i obsługi posprzedażowej sprawiły, że usatysfakcjonowani Klienci często powracają do nas z kolejnymi potrzebami, które w skrócie można opisać jako “więcej niż okna”.

Nasz salon mieści się na olsztyńskich Likusach, przy ul. Bałtyckiej 52

Zapraszamy!

– Zespół MS Olsztyn –